Wątek dotyczący artykułu

Aleksandr Łoktajew załatwia wizę. Przyjedzie do Zielonej Góry

Pod koniec lipca kończy się roczne zawieszenie Aleksandra Łoktajewa. Zawodnik ten powinien otrzymać na dniach dokumenty wizowe. Falubaz spodziewa się, że zjawi się on w przyszłym tygodniu w Polsce.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Robertzg

Ciekawe skąd ta pewność? Rozmawiałeś z nim? Dobrze mu jest w Lesznie więc na tą chwilę nie ma takich planów, nie ma też pretensji do Falubazu. Chciał gwarancji startów, nie dostał. W Czewie też nie dostał, ale walczył o swoje, jak i w Lesznie. Wychowankowie od swoich klubów oczekują więcej niż od obcych. Ale konfliktu z Falubazem nie ma, trenuje sobie na W69, relacje są wręcz bardzo dobrze. Jak możesz pisać coś takiego jeżeli nie masz pojęcia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
sibi-gw

A dziwi Ciebie to? I tak Dowhan łagodnie potraktował tego gówniarza. Teraz, kiedy Ekantor daje jemu szansę na rehabilitacje (bez względu na powody) jego zasranym obowiązkiem jest zap**** ile wlezie i odkupić swoje winy na torze. Łaski nie robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.