Wątek dotyczący artykułu

LŚ 2016: Serbowie wywalczyli awans, pokonani Polacy muszą czekać

Reprezentacja Serbii po raz trzeci w tym sezonie okazała się lepsza od podopiecznych Stephane'a Antigi. Polacy przegrali w czterech setach.

przeczytaj cały artykuł


Ksawery Darnowski

Nie rozumiem tej logiki: odpuszczamy Ligę Światową bo przygotowujemy się do Igrzysk w Rio i najważniejsze żebyśmy tam byli w formie.
Ludzie, taką logikę chętnie bym przyjął pod jednym warunkiem: że do Rio byłoby jeszcze co najmniej pół roku czasu. Niestety, turniej olimpijski zaczyna się za 2.5 tygodnia (dokładnie 3 sierpnia) więc już teraz trzeba być w formie optymalnej a ostatnie dni przeznaczyć na ustalanie taktyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PAPINHO

Kompletny nonsens, widać u naszych zamulenie treningiem forma ma przyjść na IO a dokładnie na fazę pucharowa ( tak naprawdę faza grupowa ma mniejsze znaczenie bo i tak trafiamy na potęgę), ludzie ile razy było walkowane po IO w Londynie że forma przyszla za szybko... Trochę wiary w Antige koleś wygrał Mś rok później gralismy fantastycznie na Ps i tylko ogromny brak szczęścia sprawił że go nie wygraliśmy... Ale niektórych kibiców pamięć sięga do ostatniego meczu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MirzaDzomba

Fakt pech to był straszny, w decydującym meczu dostaliśmy lanie od Włochów, lecz przed tą finałową batalią traciliśmy sety z takimi potęgami jak choćby Wenezuela, Japonia czy Kanada, że o meczu z będącym bez formy Iranem nie wspomnę!!! Graliśmy fantastycznie? chyba inny turniej oglądałeś!!! Ja pamiętam ile spotkań wygrywaliśmy w niemiłosiernych mękach i to z kim?! Litości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.