Wątek dotyczący artykułu

Miroslav Radović: Nie ma takich pieniędzy, które przekonałyby mnie do podpisania kontraktu z Lechem

Miroslav Radović znów przypomniał się polskim kibicom debiutując w barwach Partizana Belgrad w meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy z KGHM Zagłębiem Lubin (0:0).

przeczytaj cały artykuł

Kwadri

Rozumiem że w portki narobiles ze złości bo Radovic nigdy by się nie zgodził grać dla Lecha ale po co wyzywasz go od cweli? Widzę że masz problem,może życie "zaszło cię od tyłu" ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Uwierz mi że nie wielu jest piłkarzy którzy chcieli by się związać z twoim klubem z Wronek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kwadri

4-1 powiadasz..powodzenia w pucharach..a przepraszam zapomniałem że wy w pucharach nie gracie.No ale te 4-1 rzeczywiście chyba wam to wynagrodzilo.Poczekajmy na ligę bo coś czuję że znowu bedzie was bolało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kwadri

Chyba masz krótką pamięć..wy akurat narobiliscie najwięcej wstydu w historii pucharów. Rozumiem ze rozumujesz wybiórczo,masz 5 lat i nie do konca wiesz co piszesz.Pogodz się z tym ze idziecie na dno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
fragles1

Legia jest żenującym klubikiem. Wpieprzacie miliony w to badziewie a w pucharach jak zwykle wiec sie nie napinaj słoiku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
19BKS20

Do Kwadri: dobrze że twoja Legła pokazała klasę w meczu eliminacyjny. Oszczędz wstydu. Bo wszyscy jaraja się Legła a co pokazuje. Widze 4:1 w Super pucharze to jak dla ciebie mało. Przypomnij mi co rok temu Legła pokazała. Ile męczy wygrała? Z tego co wiem to jeden i to z zespołem z Cypru. Więc przestań grać kozaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.