Wątek dotyczący artykułu

Szef Bayernu: Mario Goetze nie radził sobie u nas. Z Borussią musimy jeszcze ustalić cenę

Karl-Heinz Rummenigge potwierdził, że Mario Goetze odchodzi z Bayernu Monachium i niemal na pewno wróci do Borussii Dortmund. Szef mistrza Niemiec nie jest zadowolony z postawy ofensywnego pomocnika.

przeczytaj cały artykuł

Antek Pyta

no to bedzie mial przesrane u nas nawet szkoda chlopa ale pieniadze go zgubily , a bayern od dawien dawna podkupuje pilkarzy od nas pozniej sie tylko pozbywa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EneMene

Spoczko, potrafię to zrozumieć (jeśli ktoś pisze/mówi o reprezentacji). Tylko że on napisał "będzie miał przesrane u nas" pisząc o sobie w liczbie mnogiej. Przecież u mnie nie będzie miał przesrane. :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Myślę jednak że u większości kibiców Borussii tak (i w mojej opinii słusznie). Będąc Poznaniakiem, po prostu nie wyobrażam sobie powrotu na Bułgarską Bereszyńskiego czy Hamalainena. Nie mieliby oni w Poznaniu życia. Takiej zdrady wybaczyć nie można i kropka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GreatDeath

Okrutny Bayern nie powinien byćdopuszczony do Bundesligi, jako jedyny zespół na świecie dokonuje transferów ligowych, jak oni w ogóle mają czelność robić takie rzeczy. Dobrze że Borussia gra tylko swoimi wychowankami i graczami ściągniętymi z innych krajów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.