Wątek dotyczący artykułu

Ekantor.pl Falubaz bezlitosny dla ROW-u: popisowa jazda Jasona Doyle’a

W zaległym spotkaniu PGE Ekstraligi, ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra 36:54. Dzięki triumfowi przy Gliwickiej goście niemal zapewnili sobie udział w rundzie play-off.

przeczytaj cały artykuł

Ibrakadabra 43

Do nas raczej nie, u nas zespół musi teraz być stabilny, Pawełek za Gomółę, i następny sezon takim samym składem, a że nie mamy żadnych staruchów to i parę lat tak można pojeździć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

a czemu u nas nie?
1.Vaculik
2.Frickie
3.Miedzinski
4.Przedpelski
5.Holder
6.Kopec
7.Koscileki
wole 10000000000000000000 razy fricka niz dzida co zawala ostatnio mecz za meczem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ibrakadabra 43

No ja też wole, ale niech już Dziadek jest, coś czuje że on nam jeszcze w tym sezonie trochę radości da. I mam nadzieję że nasze zestawienie juniorskie będzie wyglądało inaczej :D Trzeba kogoś ukraść.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Ibrakadabra 43

Ale Fricke po tym sezonie już nie będzie tak tani, poza tym wiesz jak jest, i wiesz że Grin zostaje, więc nie wiem po co takie teorie :D Prędzej Vaculika by nasz klub oddał niż Hancocka. No ale co zrobić.

| Odpowiedz
blokuj
Grzesiek Tarnów

z calym szacunkiem, ale Vacul chyba nie zostanie w Toruniu. O uszy mi sie obilo, nie wiem na ile to prawda, ze Vaculiowi nie odpowiada podejscie Termosa, za duza presje wywiera na zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ibrakadabra 43

Powiedz prawdę a nie . Vacul nie zostanie, bo Termos już mu nie da takiego kontraktu, i sam odejdzie. Drugi raz Torunia nie naciągnie na prawie dwie bańki za sezon.

| Odpowiedz
blokuj
Grzesiek Tarnów

Nie wiem tego prosto z otoczenia Vaculika, wiec ciezko mi to Potwierdzic na 100%. To tylko droga pantoflowa, ale w kazdej plotce cos prawdy jest. A to ze Vaculik moze miec taka kase, to przez Termosa, bo to on zagial na nim parol

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ibrakadabra 43

Gdyby 4 czołowe kluby się o niego nie biły to takiej kasy by nie miał. Bo licytacja była nieziemska. A jeżeli nie potrafił zagwarantować wyniku, to nie powinien się w to bawić. A teraz mówi że odejdzie, bo wie że się strumyk skończy, i w Toruniu dostałby tyle i w Tarnowie (czyli z 1.5 bańki), a jak wygra nam pare meczy to Termos hajsem rzuci i Vaculik znowu klub pokocha. Trochę złotówa z niego.

| Odpowiedz
blokuj
Grzesiek Tarnów

a ja twierdzilem od dwoch lat, ze Vacul to zlotowa jest. Lubie go i naprawde jest w porzadku, ale na kase tak samo lapczywy jak Dziadek :D U Carycy tez mial wysoka kase , zanim sie wycofala...

| Odpowiedz
blokuj
Ibrakadabra 43

Karkosik żużlem się bawić nigdy nie chciał, bo go ten sport w ogóle nie kręcił, ktoś go po prostu namówił, a jak znalazł się kupiec to zostawił klub. Ale gdyby nikt nie chciał kupić, to by bawił się dalej.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Cysio

Moje zdanie o plotkach, przeciekach i 100% informacjach z klubu na tym forum jest dokładnie takie samo, jak gdy w zeszłym roku 99% Aniołów z tego forum zarzekało się że Ward pojedzie w Toruniu. Info z klubu pewne na 100%.
Wówczas miałem duże wątpliwości, to zostałem wyśmiany.
Tyle mam do powiedzenia w temacie forumowych plotek :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Ipkiss

Miałeś duże wątpliwości bo? Ward zrobił wszystkich w konia w ostatnim momencie (ile tam było? 3 dni do meczu?). Tego NIKT nie mógł przewidzieć. Prawdopodobnie on sam też nie.

| Odpowiedz
blokuj
Ipkiss

A ja mam puste serce, że tak nas potraktował. Mimo, że jestem jego oddanym fanem i nie mogę pogodzić się z tragedią jaką doznał, to mam to gdzieś ukryte, że poleciał na zieloną wyspę a nie musiał.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Przed powrotem Warda wśród stranieri najsłabszym ogniwem(średnia w tym momencie) był Holder. Więc Ward miał wejść w jego miejsce do składu. Nie trzeba było wielkiej filozofii, żeby pomyśleć że będzie miał z tym problem.
Napisałem zresztą wówczas żartobliwego bloga o wzajemnym wypożyczeniu Warda i Dudka.

| Odpowiedz
blokuj
Ibrakadabra 43

Nie tylko o to chodziło, przecież. Wiadome że Holdera nikt by od składu nie odstawił, to jest magnes, a to tylko przykrywka, żeby ładnie wyglądało. Gajewski ma twardszą rękę niż się wydaje, a Ward w momencie negocjacji miał na stole oferty z 5 ekstraligowych klubów... A Gajewski miał podejście, damy bez niego radę. Nikt nie przewidział cyrku jaki będzie robił Łaguta, i tego że Doyle po kapitalnej rundzie zasadniczej, zacznie wozić ogony w PO.

| Odpowiedz
blokuj
Ibrakadabra 43

Ward nie przychodził jako skruszony żużlowiec który zaszkodził klubowi, tylko jak to ujął Gajewski "Ward negocjował jak trzykrotny mistrz świata". Według niektórych źródeł na początku rzucił coś w stylu "jestem najlepszy na świecie", dodał że zmieniły się warunki bo ma na stole 5 ofert. Poszło tylko i wyłącznie o pieniądze. Bo gdyby Ward chciał jeździć z Holderem to by Gajewski na to poszedł, ku uciesze kibiców. Ale chodziło o kasę. Falubaz miał najwięcej zaległych spotkań + Ward liczył że będzie w PO jechał. Każdy mecz to dla niego są pieniądze. Nie jest to kwestia 100-200 zł, tylko kilkudziesięciu tysięcy. Każdemu to zrobi różnice. Niby Ward tani był, a potem się okazało że Falubaz mu zalega 500 tysięcy prawie... Taki biznes z Wardem kosztował klub ok 1 mln zł. A w liście intencyjnym stawki były normalne. Tyle że wtedy żaden inny klub o Wardzie nie myślał. A potem podobno było 5 klubów chętnych... Na pewno Gorzów i na pewno Zielona, ale kto jeszcze to nie wiem.

| Odpowiedz
blokuj
Ibrakadabra 43

No na to by wychodziło. A wiadomo że im więcej klubów zainteresowany tym zawodnik droższy. A Ward nie poszedł do Falubazu z miłości do tego klubu ;) Tylko po prostu najwięcej tam dostał.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.