Wątek dotyczący artykułu

Transferowe niewypały i rozczarowania PGNiG Superligi Mężczyzn w sezonie 2015/16

Orlen Wisła Płock i Vive Tauron Kielce nie uniknęły w tym minionym sezonie wpadek transferowych. Zawiodły także nabytki Górnika, Azotów czy Chrobrego. Oto największe rozczarowania i niewypały sezonu 2015/16 w PGNiG Superlidze Mężczyzn.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
rudyrudyrudy

hehehe zazwyczaj ci którzy opisują na forach swoje życie w ten sposób i są tak zadowoleni z życia to tak naprawdę trole które dowartościowują się poprzez pisanie komentarzy i szydzenie z innych bo w realnym życiu są po prostu cieniasami z kompleksami. Jeszcze coś jak byś był tak zadowolony z życia to nie siedział byś całymi dniami na S F i pisał głupoty, emanuje od ciebie złość i agresja, człowiek zadowolony z życia nie traci 3/4 ( owego życia ) na necie i forach nie pisze jaki jest zajebisty ( to po prostu kompleksy wywołane życiem w realu ) . A najśmieszniejsze jest to jak się chwalisz że skończyłeś studia heheheheheh jaki ty mądry jesteś i jaki piękny heheheh ja myślałem że ty po podstawówce wnioskując po twoich ograniczonych postach i znajomości geografii. Pozdro lamie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Petrochemia

A Ja mam inną teorię.. Ludzie lubią się dowartościować w opowiadaniu na łatwe pytania lub bzdury, które łatwo wytłumaczyć. Dałeś się złapać. Wynik 0:1. P.S. Popracuj nad pisownią...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.