Wątek dotyczący artykułu

Tragiczna śmierć norweskiego żużlowca

Smutne wiadomości nadchodzą z Norwegii, gdzie w wypadku samochodowym zginął młody norweski żużlowiec - Ola Pedersen. Miał 18 lat.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Ola Pedersen młody rozwojowy junior .Może kiedyś by coś z niego wyrosło. Zadatek miał w postaci medalu.Może coś napiszą z jakiej przyczyny ten wypadek zaistniał. Domysły różne można mieć.Przykra sprawa szkoda chłopaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Zbeer - RSKŻ

Ostatnio bywam tu sporadycznie, w zasadzie odkąd doszło o fuzji SF z WP. Nie to co kiedyś ;) Ale to "se ne vrati"...

Mniejsza o mnie, bo o czyraka o którym piszesz się rozchodzi. Otóż ten czyrak jest specyficzny, nie boli, ale jak siadasz do lektury, to go czujesz. Jest upierdliwy, jest wszędzie.
Swego czasu myślałem, że to jakiś bot, ale chyba zbyt rozbudowany algorytm. Determinacja i konsekwencja wskazuje zatem na działanie zlecone ze strony SF-WP. Żałosne to, ale wpisuje się w ogólny poziom tego portalu (po fuzji).

/////

Młody na niebiańskich torach teraz będzie kręcił kółka... samych trójek!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
sympatyk żu-żla

Jeżeli masz ochotę blokować siebie to blokuj.Nie noś się wysoko bo też Twoje posty nie,które są banałami.Powyższym poście,który napisałem nie uraziłem Twojej Rzeszowskiej dumy.Ty mnie tak.Choć często jestem w tym pięknym mieście mam dużo przyjaciół,to nie są tacy aroganccy.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
k44

skoro mogłeś do mnie napisać tzn., że Cię nie zablokowałem,
nie mam w zwyczaju się tłumaczyć i Twoje zdanie na mój temat mam głęboko w poważaniu,
ale skup się i zastanów raz jeszcze czy moja uwaga była skierowana do Ciebie,
czy do fabioGKM...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-stanley-

Tylko pozwól się innym wypowiadać, jak Tobie pozwalają. Każdy pisze tak, jak potrafi. Przecież nie musisz wszystkich komentarzy czytać, czytaj wybrane.Nie każdy jak Ty geniuszem się urodził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.