Wątek dotyczący artykułu

Falubaz ma duży atut. Unia jest już pod ścianą

Fogo Unię może czekać w niedzielę najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Gospodarze podejmą Falubaz, wiedząc, że ewentualna porażka w zasadzie zamknie im drogę do play-offów. Goście mają duży atut, jakim jest brak presji.

przeczytaj cały artykuł

-ROMAN-

O, i to jest podejście kibica do meczu:)
nie tak jak DONIO który ma przed każdym meczem Unii s....kę;/
luz, blus i alko, tak jest i tak ma być,:DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anty Asfalt

A czym tu się wqrwijać? Jakoś damy radę, z PO czy bez. Lepiej niech klubowi dycydenci pomyślą o "DOBRYCH ZMIANACH" zimą. Takich na lata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley-

W poprzednim sezonie niepowodzeń drużyny gorzowskiej nie przeżywałem, zresztą jak zawsze. Moim pragnieniem było, by nie spadła do niższej klasy. To nie kibica powinny dręczyć niepowodzenia, tylko zawodników i działaczy, którzy na tym zarabiają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Areksf

Jarek trenuje co drugi dzien. Cieslak twierdzi ze jest gotowy, ale mam wrazenie ze Jarek chcialby wejsc z wysokiego C. Ja osobiscie obstawiam 5 sierpnia mecz z Grudziadzem w ZG na równym torze. Sasza ponoc ''juz'' jest w Polsce ale nikt w ZG go nie widzial.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.