Wątek dotyczący artykułu

GKM określił cel na finisz sezonu

MRGARDEN GKM zajmuje czwartą lokatę w tabeli i ma realną szansę, by wjechać do play-offów. Trener Robert Kempiński przyznaje, że nie ogląda się na rywali. Cel drużyny to wygranie dwóch meczów na własnym torze.

przeczytaj cały artykuł

Draumr

A ja osobiście mam w głębokim poważaniu działaczy klubowych, którzy w du...pie mają swoich kibiców i sponsorów. To co wczoraj się stało ostatecznie wyleczyło mnie z żużla. Żona się cieszy, bo przynajmniej nie wydam kasy na drugi rok na takie coś, co widziałem wczoraj. Nigdy jeszcze po pierwszym biegu nie wyszedłem ze stadionu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSD

Masz do tego prawo nikt nikogo nie zmusza chodzic na stadion i wydawac na bilet kazdy jest wolny i jak ma ochote to pojdzie obejzec zuzel ja osobiscie tez mam wyje...na dzialaczy i na wszystko w kolo ale chodze na zuzel nie dla nich tylko sam dla siebie bo kocham ten sport i poczuc zapach spalonego sprzegla bezcenne pozdro :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Draumr

Tu nie chodzi o to, czy chodzę czy też nie, ale ja daję kasę na ten gów...niany klub, który ma w głębokim poważaniu własnych kibiców i zawodników (oczywiście tych najmłodszych). Jeżeli już to dam kasę młodemu chłopakowi ze szkółki grudziądzkiej pod warunkiem, że nie podpisze kontraktu w Grudziądzu, bo go zmarnują. Klub z Grudziądza może zapomnieć, że za rok dam na taką farsę kasę. Jestem uparty i jak ktoś mnie wkur... to ma już przekichane. KONIEC!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Draumr

Zajmij się lepiej swoim podwórkiem, bo w tej chwili jesteście jedną nogą w I lidze i jak Witold znajdzie brakujące złocisze to o E-lidze będziecie mogli zapomnieć na długie lata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
malin1976

Ja odpuściłem zawody juniorskie zaraz po wejściu do eligi bo Rujner ciągle kontuzjowany , innych praktycznie brak a przyjezdnych Nowaka z Trzensiokiem i za rok kolejnych mogę sobie obejrzeć na lidze . A do niedawna nie opuszczałem niczego z juniorką w tle ale też głównie aby zobaczyć co się dzieje u konkurencji z Gdańska , Torunia , Bydgoszczy , Gniezna . Liga się kula bo jest Buczek i Gollob .ale za 5 lat nie będzie tu niczego do obejrzenia bo nowych wychowanków nie będzie a klub nie robi dosłownie nic w tym kierunku od 15 lat . Woli sprowadzać gotowców , dawniej nawet zagraniczniaków i potrafi zapłacić za niezdolnych do jazdy zamiast pakować kasę w motorki dla szkółki . Na treningach widać na czym oni jeżdżą i nie dziwi mnie że się zniechęcają . W innych klubach jest inaczej i to widać choćby po tych którzy tu przyjeżdżają na np PLM czy MDMP . Nawet w biednej na dziś Bydgoszczy widać że coś się dzieje o Gdańsku nie wspominając . No ale teraz już tego nie muszę oglądać bo mam wybór i po prostu nie idę . Klub nic z tym nie robi to i ja się dostosowałem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
GKM_

buhahhahaha za 5-lat to kto wie czy bedziesz zyl !! czy ty sam siebie czasem czytasz?!!!!!!!!!!!!! idz chlopie na piwo i nie wracaj

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

Do tego, żeby zrozumieć co napisał Malin trzeba mieć mózg, a nie puste epitety rzucane na forum. No i jeszcze obiektywizm. Owszem też nie zgadzam się ze wszystkim co pisze Malin, ale szanuję każdego za to, że ma swoje poglądy, w przeciwieństwie do innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Draumr

Masz absolutną rację i faktycznie przestanę chodzić na te cyrk i dodatkowo przestanę wspierać to coś, co nazywa się żużlem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
CG1979

To raczej ci juniorzy mają w głębokim poważaniu klub, z wyjątkiem Nowaka, Trzensioka i Rujnera. Ich podejście i wieczne problemy z nimi były bez konsekwencji, do czwartku... Kto zapłaci za dziecinne zachowanie? Klub. Finansowo i opinią.

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

I bardzo dobrze, że zapłaci. Powiedz mi kolego ile imprez odbywało się w Grudziądzu i w ilu zawodach do lipca ci młodzi zawodnicy startowali? Szczególnie w Grudziądzu. Kiedyś taki młody zawodnik jeździł w niezliczonej liczbie turniejów towarzyskich, a dzisiaj każda złotówka idzie na pierwszy zespół, a taki Malin pisze, że najlepiej będzie wywalić Mike ze składu. Kur... jakby nie było Mike to by składu nie było. Druga sprawa, tacy młodzi zawodnicy potrzebują mentora, trenera oraz mechanika. Niestety, ale w tym klubie nikt się nimi nie interesuje poza poinformowaniem, że za dwa dni trening. Dziękuję, ale będąc młodym chłopakiem nawet do licencji bym nie dotrwał i dał sobie spokój z tym cyrkiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.