Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz nie mógł włączyć oświetlenia. Prezes podał przyczynę

Mecz Nice PLŻ pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem i Stalą Rzeszów został odwołany. Po tej decyzji pojawiło się wiele głosów odnośnie braku możliwości włączenia oświetlenia na stadionie w Częstochowie. Przyczynę takiego stanu wyjaśnił Michał Świącik.

przeczytaj cały artykuł

Magdaa

Jaki półgodzinny opad deszczu?????????? Lało może raptem 10 min nawet nie, a potem słoneczko wyszło na trochę i duchota była i był też wiatr................ Prąd to wgl pewnie nie jest podłączony bo kasą na prąd pewnie sie podzielili między sobą... Aż mi normalnie wstyd na nas, boże.. a ta afera pod kasą biletową o zwroty, to normalnie poniżej jakiejkolwiek krytyki. Brak zwrotów, bo paragonu nie ma???? No spoko jakby w kilku kasach rozdawali paragony to by było spoko. Ja mam nadzieje, że ostatni sezon rządzicielstwo tych ludzi u nas. Jeszcze bedzie tak że nas wywalą z ligi za te cyrki. Czekam na frekwencje na kolejnych meczach, będzie tak piękna, że można by ludzi policzyć na 1 ręce. Po dzisiejszym cyrku, chamówie i wszystkim wątpię, żeby ktokolwiek chodził na ten Włókniarz od siedmiu boleści. Pare lat temu tu był klub a teraz to klub jakiś małp (nie obrażając małp, bo one mają wiecej rozumu niż nasz zarząd). Teraz na to wychodzi że żul spod sklepu może być prezesem, bo co to za różnica??? Świącik się nie zna i żul się nie zna, więc na jedno wychodzi. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

ze chcieli paragonu przy zwrotach to mnie zaskoczylo,chyba pierwszy raz o tym slysze,zgadzam sie ze to bylo beznadziejne i chamskie
ale co do 10 minutowego deszczu i sloneczka to widze ze nerwy tez Ci na wyobraznie zadzialaly

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.