Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz nie mógł włączyć oświetlenia. Prezes podał przyczynę

Mecz Nice PLŻ pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem i Stalą Rzeszów został odwołany. Po tej decyzji pojawiło się wiele głosów odnośnie braku możliwości włączenia oświetlenia na stadionie w Częstochowie. Przyczynę takiego stanu wyjaśnił Michał Świącik.

przeczytaj cały artykuł

dżadża

To że kibice innych klubów źle nam życzą i szukają dziury w całym jeszcze można zrozumieć ale to że nasi fani chcą rozmontować to co udało się ocalić i z trudem buduje, nie pojmuję!
Drodzy malkontenci - jakie macie propozycje dla przyszłości Włókniarza? Jakie osoby do zarządu i jakie źródła finansowania? Pytam bo może macie rację a ja jestem naiwna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omen666

Najlepszym źródłem finansowania byli by Paulini z J.G,pełna wypłacalność,zero kas fiskalnych,a co za tym idzie żadnych problemów ze zwrotem biletów,a o światłość też by się nie trzeba martwić i tytuł mistrzowski zapewniony na wiele lat.Poważnie mówiąc to od dawna piszę że żużel tak jak i część mężczyzn zniewieściała,nie wiem czy to wpływ mody na gender,czy takie to już czasy nadeszły.Oświetlenie i inne bzdety wymyślili ci na górze,nie wiem po co,bo mecze są w samo południe w większości sezonu.Ja uważam żeby wszystkie stadiony należy przykryć dachem,wtedy będzie można pomyśleć o klimatyzacji,a nawet o zimowej rundzie, jak będzie dało się założyć klimatyzacje,to z ogrzewaniem też nie będzie problemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dżadża

To nie są żadne propozycje tylko bzdury. Jeśli tak ochoczo krytykujesz innych to powinieneś przedstawić rozsądną alternatywę. Argument typu "nie bo nie" używają dzieci w przedszkolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Senna

Moja propozycja to normalność. Pytam po co to parcie na awans?? Po co było kontraktować Jeleni, THJ??? Miała być druga liga z Trojanowskim i reszta naszych chłopaków - no może to tego Thorsell i byłoby oki - i tak należało przejechać ten sezon? Na ekstralipę trzeba mieć 7 - 8 baniek!!!!! Nasz prezes chyba na głowę upadł. o pogodzie wczoraj nie wspomnę bo mieszkam 2 km od stadionu i niech nie ściemniają, o paragonach nawet opowieścią krążą - co na bilecie jest inny mecz niż ten który przed chwila sprzedali nam w kasie? Czy może kibice podrukowali dodatkowe bilety na trybunach i chcą wyłudzić pieniądze z klubu???? Co do oświetlenia to jest już żart stulecia i tłumaczenie się głupio! Slepy by zauwazył, że nie chcieli odjechać tego meczu, zawodnicy nawet nie wyszli na tor obejżeć nawierzchni!!!Nawet się nie przebrali!!! Moja noga na stadionie więcej nie postanie dopóki nie wróci normalność!! To chyba nie wiele?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
dżadża

Co masz do wymienionych żużlowców nie licząc THJ? Jakich innych zawodników twoim zdaniem należało zakontraktować? Gdzie o tym pisałeś przed sezonem?
Skąd wiesz że prezes chce lub nie chce awansować (bo jedno i drugie jest zarzutem) do ekstraligi? Wygrana sportowa nie musi wszakże oznaczać awansu. Co powiesz wszystkim kibicom żądającym awansu w tym roku?
Co do oświetlenia stawiasz zarzuty wbrew oczywistym faktom i przepisom. Śmiem twierdzić ze gdyby to oświetlenie było a toru i tak nie udałoby się doprowadzić do stanu uzywalności to byłbyś pierwszy z krytyką niegospodarności poprzez wyrzucenie min. 5tys.w błoto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Norb1

Tor był do zrobienia, tylko trzeba było chcieć, a chęci oczywiście nie było. Prognozy pogody były znane już od dawna. Jak ustawia się mecz na 17 to trzeba liczyć się z tym, że może się przedłużyć spotkanie. Ci ludzie są nieodpowiedzialni, nie mają pojęcia o prowadzeniu klubu. Wszyscy się z ich śmieją, nawet sponsorzy... którzy odejdą wraz z wychowankami po sezonie. Tej ekipy nikt nie traktuje poważnie. Potrafią sami sobie zaprzeczać w kilku zdaniach. A gadanie, że Świącik wyciąga Włókniarz z nie bytu ligowego to bzdura, bo przez jego nieudolność mieliśmy rok banicji!!! Jakby mieli honor to sami by odeszli.
A co do zawodników. Trudno identyfikować się z takimi zawodnikami jak Jeleń, Trojan.Kłótnie o biegi nominowane, przeszkadzanie sobie na torze i wiele innych spraw. THJ zaś jedzie kompletną padakę. Za to Thorssella się traktuje jak kozła ofiarnego, szkoda chłopaka, bo ma talent. Borowicz z Czają, są dymani naokrągło przez Świącika, na rzecz Świącika juniora. Finfa to by się nadawał, ale do rozdawania ulotek. Dziekuję.

PS. A propos marnowania pieniędzy to notorycznie są one wydawane na wielki talent o pięknym nazwisku Świącik, który nie potrafi dojechać do mety. Chłopak chce się bawić w żużel? To za swoje, bo u niego nie widać postępów od zeszłego roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
netoperek

Borowicz z Czają, są dymani naokrągło przez Świącika, na rzecz Świącika juniora

Chyba mistrzu pojechałem za daleko w bandę. To niby syn prezesa ma lepszy sprzęt od Czai i Borowicz czy jest wstawiany do składu ich kosztem?
Co was ludzie opętało? W latach siedemdziesiątych świetny ówczesny mechanik pan Tumiłowicz zrobił (odlał) całkowicie sam nowy silnik dla syna prezesa Tomaszewskiego i... nikt z tego powodu nie darł szat - wszyscy się cieszyli że to chodzi. A klubowy mechanik miał pod opieką wtedy wszystkie motocykle!
Powinieneś sobie zdawać także sprawę że od soboty torem rządzi nie toromistrz czy prezes a komisarz i sędzia. Ten ostatni podejmuje ostateczną decyzję. Klub pierwszoligowy nie musi poza spotkaniami w TV i wskazanymi przez PZM wydawać tysięcy zł na przydział mocy do oświetlenia - bo prąd na stadionie w przeciwieństwie do Ostrowa - był.
Pisać że rok banicji zawdzięczamy Świącikowi jest nie tyle nieobiektywne co nieuczciwe i bezczelnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Włókniarz

nie rozumiem co ma M.Swiacik do roku banicji wynikajacej z regulaminu i podpunktu o 'tym samym stadionie'... co mielismy w Ostrowie startowac?
nie wiem tez co ma B.Swiacik do slabych w tym roku Czai i Borowicza,Czai wyszedl jeden mecz ze slaba Bydgoszcza i tyle tego bylo
jedynie szkoda ze Gruchalski nie dostawal szans bo Legowik spokojnie mogl jezdzic na seniorce w kilku spotkaniach
do fanki Magdyy z innej Czestochowy

no to chyba byłeś w jakieś innej Częstochowie.. a poza tym czytaj ze zrozumieniem słońce wyszło NA TROCHE

mam nadzieje ze zdazylas sie opalic

| Odpowiedz
blokuj
Senna

Ja mam coś do żużlowców? Ja nic do nich nie mam:) po prostu nie trzeba było ich kontraktować i tyle:) Powtarzam, to nie jest moja drużyna, nie identyfikuję się z nią więc nie płacę za bilety. Jedno przynajmniej mnie omija - nie muszę nosić paragonów z meczu w załączeniu do biletu żeby mi zwrócono pieniądze ha ha ha ha.. A nasz prezes co innego mówi a co innego robi. Chyba nie muszę Ci przypominać , że mieliśmy zaczynać od drugiej ligi wychowankami plus obcokrajowiec i Trojan. Cóż.... Jak ligi zostały połączone rozpoczęło się istne szaleństwo ze składem naszych włodarzy:) Chyba coś innego słyszałem i mijam się z prawdą tak ? :) Swoją drogą czekam na proces licencyjny i kontrakty na przyszły rok. Wtedy pogadamy o naszym wspaniałym zarządzie oraz miodem i mlekiem płynąca krainą zwaną Włókniarz Częstochowa - mam nadzieję, że się nie ździwię:)
Ps.
Co do parcia na awans to widać gołym okiem ;)

| Odpowiedz
blokuj
dżadża

Inaczej: Jakich żużlowców należało twoim zdaniem zakontraktować? Jak powinna wyglądać nasza drużyna?
Skoro się nie identyfikujesz z obecną drużyną i nie płacisz za bilety to po co te komentarze i uwagi o paragonach.(już zresztą nieaktualne) Przecież cię to nie dotyczy!
Co masz na myśli pisząc że po połączeniu lig zaczęło się istne szaleństwo? Czy wzmocnienie składu związane z wyższą ligą jest czymś nagannym?
Czy inne kluby tego nie czyniły i to jeszcze w trakcie sezonu np Kraków?
Czy aspiracje sportowe i osiąganie możliwie dobrych wyników są rzeczą naganną?
Czy korzystanie z szerokiego składu, dawanie szansy i wybór aktualnie najlepszych jest zły? W innych klubach też, np w Łodzi?
Czy szkolenie młodzieży na skalę i wyniki bodaj najlepsze z pierwszoligowców należy potępiać i tak jak Łódź i inne ośrodki korzystać z cudzej pracy?
Czy wypożyczanie juniorów aby nie grzali ławki tylko się rozwijali jest błędną polityką?
Parcie na awans? A co niby ma być celem według ciebie? Wegetacja i czekanie na cud pod JG? Przeprowadź się do Rawicza. Tam głównym celem jest przetrwanie klubu - to powinno zaspokoić twoje aspiracje. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.