Wątek dotyczący artykułu

Stelmet BC szykuje bombę transferową!

- Mogę powiedzieć, że jesteśmy o krok od podpisania kontraktu z nowym zawodnikiem. To będzie bomba transferowa - mówi Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu BC. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Thomasa Kelatiego, który ostatnio grał w Hiszpanii.

przeczytaj cały artykuł

marzami

@ caMan....nie mogę Ci odpowiedzieć bezpośrednio....., pewnie mam u Ciebie bloka;)
Napiszę tak.....widać, jakie masz do mnie nastawienie....., a ja tylko napisałam, że będzie bolało, bo mnie by zabolało i to nawet bardzo;)
Szczerze bym to napisała, gdyby Walter odszedł do Zgola, albo nie daj Boże Koszar..., byłoby to bardzo trudne dla mojego kibicowskiego serca do zniesienia:)
Dlatego będę rozumiała rozgoryczenie kibiców Turowa, jeżeli w ogóle do tego dojdzie.
Tylko tyle;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojti pierwszy

no koszarek gral juz w zgorzelcu, tylko ze wtedy stelmet gral w lidze podworkowej. a ze wiekszosc kibicow stelmetu czy jak sie teraz klub z zg zwie kibicuja swoiej druzynie dopiero od 2-3 sezonow i tego nie wiedza to juz inna historia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Nie zrozumiałeś mnie......chodzi mi o to, że gdyby teraz po tych największych stelmetowych sukcesach, gdzie bardzo zapracował na nie.....odszedł do największego naszego rywala zza miedzy, to serce bolałoby mnie bardzo......
Gdyby to była Rosa, to łatwiej by mi było;)
Mam nadzieję, że teraz jasno wytłumaczyłam moje zapatrywanie na transfery moich ulubieńców....hehe, wszędzie tylko nie do Zgorzelca:) Wtedy bolałoby najbardziej!
Ze Zgola do nas, jak najbardziej....byle nie Dylu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
RRRRRR

To nie bądż taka pewna, Koszarek już kiedyś zapewniał "jak Polska to tylko Anwil" a później zagrał w Treflu i Asseco czyli potencjalnie na tamte czasu u naszych "wrogów". To jest tylko biznes...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marzami

Nie jestem nigdy zbyt pewna i to chyba widać po moich komentarzach...., jak już, to raczej mam wiarę....nie tyczy to akurat Koszara, bo zdaję sobie sprawę z realiów, ale nie będe zaprzeczać, że gdyby to był Turów....to Maryjo Boska......strasznie ciężkie do przeżycia.....dla mnie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RRRRRR

Oj tam... Andrzej Pluta po mistrzowskich sezonie we Włocławku odszedł do Prokomu a później po powrocie jeszcze mu koszulkę pod dach podwiesiliśmy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.