Wątek dotyczący artykułu

Janusz Jasiński: Mamy realny budżet. Na poziomie 10 milionów złotych

Stelmet BC Zielona Góra wciąż nie uzyskał licencji na grę w TBL w kolejnym sezonie. Ta sytuacja martwi Janusza Jasińskiego. - Naprawdę mogę odejść z koszykówki. Mnie średniactwo nie interesuje - zapowiada właściciel klubu.

przeczytaj cały artykuł

caMan

Skoro Stelmet ma 10 mln budżetu to co za problem spłacić raz a porządnie wszystkie zaległości i zagrać jeden z=sezon mając te 3-4 milionki? Z całym szacunkiem ale z tym ostatnim akapitem to JJ nieźle poleciał. Dopóki Stelmet i ich kibice (oczywiście nie wszyscy) nie nauczą się pokory, to uznania u mnie nie mają. Mimo wszystko chciałbym żeby zostali w tej PLK, ale spłata zadłużenia musi być, koniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

A gdzie Ty wyczytałeś ze dług Stelmetu to 6-7 mln pln ? Max co sie mówiło to 150 tys $ , za to co były wyroki BAT a reszta zapłacone. Żeby wyzerować spłaty rozłożone na raty pewnie max drugie tyle wiec nie mam pojecia skąd wymyśliłeś 1,5 mln $ ? Bez jaj. Zaraz Stelmet wystartuje w lidze, bedzie miał pożądny skład i znowu powalczy o złoto a niektórzy tutaj na forum dalej bedą jeczec bo tyle im pozostało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
caMan

To było z mojej strony nawet ultra wyolbrzymione, aczkolwiek chciałem pokazać, że nawet przy takim długu można go spłacić w przeciągu jednego sezonu i zagrać :) A skoro mowa o niecałym 1 mln złotych, to śmiechem na sali jest podpisywanie długoterminowych ugód. Oddać hajs do ręki i 1 mln przy takim budżecie to pikuś ;) Są kluby, które składają ledwo 2 mln na sezon i nie narzekają a jakoś gracze z takich klubów nie składają pozwów :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.