Wątek dotyczący artykułu

192. derby Krakowa: kibice Wisły zakłócili minutę ciszy

192. derby Krakowa rozpoczęły się od nieprzyjemnego zgrzytu podczas minuty ciszy poświęconej pamięci zmarłego przed paroma dniami kardynała Franciszka Macharskiego.

przeczytaj cały artykuł

lancet1

Chcę zapytać czy czczenie minutą cisz osobę Pana Franciszka Macharskiego będzie miała miejsce przed wszystkimi zawodami sportowymi? Czy może ktoś bardzo chciał się przysłużyć jeszcze żyjącym "ważnym" ludziom? Mam wrażenie, ze wszelkie czci zostaną oddane temu hierarsze w miejscach, które miały szczególnie ważne dla niego znaczenie. Chociaż trzeba przyznać, że jako jeden z nielicznych uprawiających swój zawód, przez całe życie miał sportową sylwetkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
molto

Prawda. Nie jestem kibicem Wisły i nie usprawiedliwiam zachowania, ale w dupie mam, że ktoś tam zmarł w ogóle mi obcy. Codziennie umierają ludzie, takie życie. Jak byłby to ktoś zasłużony dla klubu to co innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tabela Wszech Czasów

Nikt nie każe ci się modlić za niego czy iść na kolanach do Częstochowy, ale skoro inni chcą uczcić jego pamięć symboliczną "minutą" ciszy, która trwa jakieś 20 sekund, to wypadałoby to uszanować, a nie wykorzystywać moment ciszy na bluzgi na rywala. A może to była ich jedyna szansa, żeby byli słyszalni podczas meczu, dlatego tak się zbłaźnili?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
grejan

Czyli jak umrze Tobie ktoś bliski (czego Ci oczywiście nie życzę), to może sobie przyjść na pogrzeb i zakłócić Twoją wolę, czyli właśnie CISZĘ i zadumę. Będzie sobie śpiewał wulgaryzmy i gwizdał. No bo przecież nie znam, to wali mnie to hmmm. KULTURA nic więcej nie trzeba!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
cadi

Aleś się chłopie musiał napocić ,żeby przelać na ekran takie intelektualne i filozoficzne przemyślenia. To wymaga przecież odwagi i samozaparcia.A ktoś mądry kiedyś powiedział ,że lepiej jest mądrze milczeć niż głupio gadać. Jakżeś z kodu , lub inny lewak , to na ulicę , tu się komentuje sportowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.