Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia - Falubaz: gospodarze bez Kildemanda. Zengota prowadzącym parę

W czwartek na stadionie imienia Alfreda Smoczyka Unia Leszno podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Poznaliśmy awizowane składy obu zespołow na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

HDZapora

Uderz w stół ....:D)))))))))))))))))))))))))))
Już tyle razy przypominałeś i jakoś mnie to ruszyło. Zresztą jak widziałem innych również. Zresztą raz, zdaje się Ci pomogłem, wklejając dokładna treść tego posta
Proponuję weź teraz sobie sam skopiuj ten post i wklejaj go przynajmniej po 100 razy dziennie. Może od tego Ci się polepszy :D
Chciałoby się napisać o Tobie forumowy król infantylności, ale przecież dzieciak nie może być infantylnym bo dziecinada u dziecka to normalność:D
Przy okazji mała prośba. przestań wszystkich pouczać, bo potem wychodzą z tego takie kąski.

"Paczę" i widzę , że ten dzieciak "póścił" w obieg tyle postów i chyba tylko "nie zapłacone" faktury za te wpisy i "bufoniada" sprawiają , że "kują" go w oczy wpisy innych, a swoich byków nie widzi:D

No cóż, masz pecha. Komputerowy translator błędów nie wszystko wychwytuje:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.