Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 7 - Główny Blog Gry

fan sparty Wrocław

Wszyscy kibice żużla ze zniecierpliwieniem czekają na początek sezonu. Ekstraliga ruszy 8 kwietnia, PLŻ 28 marca. Razem z Przemkiem i Włókniarzem po wielu rozmowach i wymienianiu pomysłów ustaliliśmy zasady Multi 7. Gra ruszy 8 kwietnia wraz z pierwszymi meczami Ekstraligi. Ci, którzy brali udział w (…)

przeczytaj cały artykuł

fan sparty Wrocław

Runda 13 za nami. Wyniki są całkiem zbliżone, bez jakichś wielkich zdobyczy. Komplet Taia którego kilka osób miało na kapitanie pozwoliło ciut odjechać.
Wyniki 13 rundy
Dastin 178
Rambo 176
Włókniarz 173
Kierowca Pociągu 172, ZZ = 27
Fan Sparty 167
Rick Grimes 165
Maciula 165
Oygen 164
Penhal 163, Joker = 326
Pablo 158
Jankes 152
Artt 148

Przemek 142
Fazik 134
Kibic 123
Kasyx 116
Andre 58
Gaizka 58
Bareth 58
Pempuś 58
-----
Skład Dla Gunsa 134

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Slabo wybralem kapitana.
Reszta skladu ok i dlatego srednia pozycja.
Licze, ze w ostatniej rundzie zrobie Jokera na poziomie 175x2 i wpadnie 350 oczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

W kilku przypadkach mam kilkupunktowe różnice. Na przykład u Kierowcy Pociągu wyszło mi 169, a u Pabla 149. W pierwszym przypadku nie wiem, gdzie jest błąd, natomiast w drugim najprawdopodobniej zamiast Jamroga ja policzyłem Miedzińskiego (8), a ty Lamparta (17) i stąd ta 9-punktowa różnica.
Jeszcze jedno: Fazik powinien mieć 143 punkty, pewnie nie policzyłeś rezerwowego Kozy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fan sparty Wrocław

U Fazika wychodzi mi 134:
Janusz Kołodziej 10(Tarnów)K 44
Martin Vaculik 11(Toruń)Vce 23
Bartosz Zmarzlik 11(Gorzów) 17
Maciej Janowski 10(Sparta) 21
Jakub Jamróg 6(Orzeł) 9
Oskar Ajtner-Gollob 3(Bydgoszcz) 18
Patryk Rolnicki 2 (Tarnów) 2
-----
U Pablo faktycznie jest 149 (myślałem że Miedziak ma ksm 7 :p)
-----
Kierowca ma 169 a nie 172 bo jakoś automatycznie wpisałem jako ZZ 30. Strasznie dużo błędów mi się wkrada, dzięki za pomoc w tej rundzie oraz poprzedniej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Fazik

troche pozno,ale...lepiej pozno niz wcale,sorki za zamieszanie,ostatnio w wiekszosci "w terenie",pisalem z telefonu i cos musialem zamieszac,sklad z Rolnickim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.