Wątek dotyczący artykułu

Współpracował z Gortatem. Teraz poprowadzi PGE Turów Zgorzelec

Mathias Fischer został nowym trenerem PGE Turowa Zgorzelec. 45-latek prowadził w przeszłości Telekom Baskets Bonn i współpracował w swojej karierze z Marcinem Gortatem.

przeczytaj cały artykuł

lacov

Przecież zawsze pierwsi to w długach też przodujecie :) No i najlepsze konferencje robicie z pojazdem do wywożenia szamba w tle ( oczywiście najlepszy model ). Ogólnie to nic nie można pisać na Wasz temat bo i tak nikt nic nie wie ,tylko Wy. A każda inna hala to kurnik, aha no i żadne inne miasto nie ma winogron to też "be". Dlatego cieszę się, że Zielona Góra ma najlepszych kibiców- forumowiczów bo inaczej być nie może .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
lacov

Plan na dzisiejszy dzień wykonany ? Są wakacje ciesz się jeszcze trzy tygodnie i powrót do szkoły. Aha, nie wiem jaka prognoza Turowa. Może być drugie miejsce też medal. A Ty o bezpieczeństwie wiesz tyle ile Ci go mama w domu zapewni. Sprawdź może lepiej co tam w sadzonkach w ogródku na górce, wywieś pranie za mamę. Już Ci to kiedyś pisałem :) Musisz być naprawdę super gościem !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Turów fan

Różnica jest taka,że Turów/Trefl/Anwil mając długi grały sezon lub sezony oszczędnościowe by to uregulować. JJ sam przyznaje,że mógłby spłacić wszystko od razu a dalej mielibyście najwyższy budżet a mimo tego nie jest w stanie spłacić np Lalicia od roku i zawiera kolejną ugodę.Ja mam wrażenie, że, że jedynym powodem waszych długów jest jego chora ambicja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.