Wątek dotyczący artykułu

Karol Bielecki: Koniec z prezentami. Musimy grać jak faceci

- Mecz z Niemcami był do wygrania, ale popełnialiśmy proste błędy. Musimy zacząć grać jak faceci - mówi Karol Bielecki. Polscy piłkarze ręczni w drugim spotkaniu turnieju olimpijskiego ulegli mistrzom Europy 32:29.

przeczytaj cały artykuł


Jerzy Przybysz

Już pora była zmienić dziadków dwa lata temu , wprowadzać młodych zawodników , którzy chcą grać a nie emerytów którzy chcieli uzupełnić swoje CV o udział w olimpiadzie i iść na emeryturę . Trzeba sie uczyć od siatkarzy - tam co jakiś czas wprowadzana jest nowa postac i nowy talent do gry w reprezentacji . To naprawdę żenada szczypiorniści - zrywać szczypiorek a nie grać w piłkę ręczną

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
jaco65

Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się to czy umiesz grać w piłkę ręczną na określonym poziomie czy nie. Kielce dwa miesiące temu wygrały Ligę Mistrzów EHF takimi zawodnikami jak Szmal, Bielecki, Jurecki, Lijewski, Zorman, Aginagalde a wszyscy ci gracze mają co najmniej 30 lat. Wiek nie ma tu nic do rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.