Wątek dotyczący artykułu

Michał Kubiak do dziennikarzy: Jednak miałem rację

- Jednak miałem rację - tymi słowami Michał Kubiak rozpoczął rozmowę z polskimi dziennikarzami po meczu Polska - Iran. Kapitan naszej drużyny mówił, że Biało-Czerwonych czeka trudny, ale zwycięski mecz. Jego słowa sprawdziły się w stu procentach.

przeczytaj cały artykuł


Inżynier Gajny

wystarczy sobie przypomnieć mecz 2 lata temu w Teheranie, jak się zachowywała publiczność.....taka mentalność. Jednak Kubiak powinien się ogarnąć, bo kiedyś ktoś nie wytrzyma i da mu w łeb !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wera_hawk

To co miał schować uszy po sobie jak był obrażany? Akurat Kubiak doskoczył później a najwięcej to się Kurkowi dostało. Kubiak jako kapitan uważam zachował się dobrze. Wyjaśnił wszystko na konferencji bardzo grzecznie i rzeczowo. To Maruf zachował się jak cham grożąc dziennikarzom. Za takie zachowanie zawodnicy Iranu powinien ponieść konsekwencje. Spięcia pod siatką były, są i będą ale taka reakcja ze strony Irańczyków to już srogie przegięcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.