Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Polscy siatkarze nadal niepokonani. Ćwierćfinał już pewny

W swoim trzecim meczu na igrzyskach olimpijskich Polacy mierzyli się z bardzo trudnym rywalem. W walce o pierwsze miejsce w grupie pokonali Argentynę w trzech setach, z czego ten ostatni był grany bardzo długo na przewagi.

przeczytaj cały artykuł

panda25

Ano właśnie. Chyba już kiedyś pisałem, że nie jestem/byłem fanem Buszka w reprezentacji. Jakoś nie mogę/mogłem się do niego przekonać. Jednak to, co zrobił w trzecim secie - czapki z głów, niezależnie od jakichś tam sympatii. :-)
Przy okazji: czyżby (trochę na przekór niektórym) Antiga dobrze wykreował drużynę na igrzyska? Wiem, ze najważniejsze dopiero nadchodzi, ale już teraz, w fazie grupowej, te trzy mecze zamykają usta tym, którzy wieszczyli same przegrane. A ja sam bez bicia przyznaję, że obecność Rafała się przydaje. Jeszcze trochę i uwierzę, że obecność Piotra nie jest przypadkowa. :-)
Co do środkowych - dzisiaj zobaczyłem ich w końcu tak, jak sobie tego życzyłem. Z zębem, z siłą, ze skutecznością (także w bloku). Gdyby tak jeszcze zagrywka zaczęła wchodzić (może być ważne w sobotnim meczu).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Nigdy nie miałam problemu z Rafałem, nie jest zawodnikiem wybitnym ale też nie jest przeciętny. Co do trenera jeszcze poczekam, wszystko wygląda bardzo dobrze. Póki co tak jakby wszystkie decyzje zatrybiły , no i Grzesiu Łomacz :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.