Dyskusja

Piotr Małachowski odbiera srebrny medal

Dekoracja najlepszych zawodników w rzucie dyskiem, podczas której Piotr Małachowski odebrał srebrny medal igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

obejrzyj wideo

Sokrates Pik

Powinienem pogratulowac BIEZUNIAKOWI-a jednak...........mam niedosyt i zwyczajnie sie wstydze.Gdyby Piotrek po walce przegrał-to złoto- OK-byłaby super okazja do swietowania i cieszenia sie ze srebra-ale on nie przgrał (kolejny raz) z Niemcem-ale własna lekkomyślnościa i buta.Juz był w ogródku,juz witał sie z gaska.......i nagle...................no własnie.
Cos jest z nami Polakami nie tak.Dzis w konkursie rzutu dyskiem Piotrek zademonstrował typowo polskie zachowanie- a co mi tam-jestem PANEM SWIATA- i efekt ......wszyscy widzieli.
I jak to sie mawiało we Francji.Roi est mort-vive le Roi-szkoda,że nie Małachowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ludwik Karlak

Chyba coś z tobą nie tak Sokratesie!. Powątpiewam ćży bije w tobie Polskie serce?. Piszesz brednie a podpisujesz się "SOKRATES". Nie godzi się. Kalasz dobre imię wielkiego myśliciela...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.