Wątek dotyczący statusu użytkownika

użytkownik usunął konto

dawaj Monica !!!!! :D

Inger

Strasznie się ekscytujecie, tymczasem Angelique Kerber jest kontuzjowana. Nie biegła do ostatnich piłek w pierwszym secie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Inger

Jeśli twoja ulubienica gra z zawodniczką, ktora nie gra na 100% to być może masz powody żeby się ekscytować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao.low

Gra na 100%, biega do każdej piłki wiec sie nie wydurniaj ;p kto by nie grał na 100% w meczu o gold... A Monia gra na 1000 % :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
juuliaa

Bez przasady. Przeciez biega od prawej do lewej... Nie widze, zeby jej cos powaznego dolegało?! Obie są zmęczone, mają w nogach poprzednie mecze...

| Odpowiedz
blokuj
Inger

Jestes klonem innej użytkowniczki. Bardzo łatwo to rozpoznać po stylu w którym piszesz. Crush i pao.low to też ta sama osoba. Również bardzo łatwo to rozpoznać zwracająć uwagę na pewną charakterystyczną manierę. Szkoda tracić czas na multikonta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Inger

Nie wiem kim jesteś, jednak nie widzę powodu dla którego mnie o to pytasz. Napisałem to, co w moim odczuciu, możemy przyjąć, że subiektywnym jest oczywiste. Użytkowniczka juliaaa pisze na tym forum z 2 kont, użytkownik crush i pao to ta sama osoba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

To może mnie poznaj )
Po co zajmować się demonami, jak można ludźmi? Omijaj w Twoim odczuciu złych (opcja blok) i pisz z tymi z którymi chcesz :)

| Odpowiedz
blokuj
juuliaa

Co?!! Jakiej użytkowniczki? Co za brednie piszesz. Z Pao i Crushem zazwyczaj toczę "wojny" na forum, ale dzisiaj fajnie pokibicować tej samej tenisistce ;) Wyluzj. Po co jakies teorie spiskowe?

| Odpowiedz
blokuj
fan kajmana

Buahahaha, widzę, że nie jestem - na szczęście - jedyny, który to zauważył! Crush i @Pao to nie tylko ta sama osoba, ale również klony użytkownika @Kaman! Zaskakujące, że gdy jest @Crush jest @Pao, nie ma @Crusha = nie ma @Pao.
Może niedługo cała społeczność tenisowa się pozna. Cierpliwości.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.