Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Adam Kszczot: Nie wiem, co się stało. Jestem wk...

Adam Kszczot nie zdołał awansować do finału biegu na 800 metrów. - Nie potrafię tego wytłumaczyć. Jestem wk..., rozżalony - przyznał rozgoryczony.

przeczytaj cały artykuł

jajajaj

panie Kszczot więcej pokory. po pana buńczucznych wypowiedziach czas pokazał pana miejsce w szeregu i bardzo dobrze bo może się pan czegoś nauczy i wyciągnie wnioski. pewni siebie cwaniaczki tak właśnie kończą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michael Witski

Panie jajajaj: więcej szacunku. Pan Kszczot spędził więcej czasu na treningu niż ty na oglądaniu dobranocek... I on nie biegł dla ciebie, tylko dla siebie. Zamiast finału 800m zawsze możesz włączyć np. Klan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szczery do bólu

Panie Witski , na olimpiade nie jedzie się by pokrzyczeć co to ja nie osiągne , p Ksczot pracuje spędzając czas na bieżni my w swoich pracach . Więc niech pan tu go nie broni . Liczą się efekty tej pracy . Pan by trzymał pracownika który na prawde się bardzo stara ale wyniki jego pracy byłyby żadne ? Zanim pan zacznie tu innych pouczać i odsyłać do oglądania Klanu niech pan pomyśli . Pan Kszczot dał ciała na olimiadzie i tyle w temacie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Kasyx

Pan Kszczot jest dobrym pracownikiem, bardzo się stara, a efekty jego pracy są zadawalające.
Teraz normalnie. To jest sport, do tytułu kandyduje kilkunastu zawodników i nie zawsze uda się stanąć na podium

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.