Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016: Piotr Myszka czwarty w klasie RS:X!

Piotr Myszka zajął czwarte miejsce w windsurfingowej klasie RS:X podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Złoty medal zdobył Holender Dorian van Rijsselberghe, srebrny Nick Dempsey z Wielkiej Brytanii, a brązowy Francuz Pierre Le Coq.

przeczytaj cały artykuł


KamcioGKM

Rodzice czyli również niektórzy z Was z byle powodu dajecie zwolnienia dzieciom z W-F i potem mamy taką sytuacje, że 5 osób ćwiczy a reszta siedzi na ławce. Robicie z nich kaleki, które nawet nie znają istoty sportu, stąd takie niektóre durne komentarze. Potem się nie dziwcie, że mamy tak mało wybitnych reprezentantów naszego społeczeństwa a sami jesteście współwinni tej sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
damdym

I dlatego mamy zdolne pokolenie piłkarzy, siatkarzy, kolarzy itd. A wszystko dlatego [irytacja komentatora], że ktoś na desce do prasowania dopłynął na czwartej pozycji.

Przede wszystkim odróżniajmy sporty właściwe [istotne] od relaksujących [plażówka, żagle, golf]. Dlatego nie płaczę po Myszce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.