Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016: Kei Nishikori pozbawił brązu Rafaela Nadala. Japończyk przerwał 96-letnią posuchę

Kei Nishikori sięgnął po brązowy medal igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. W niedzielnym pojedynku o trzecie miejsce tenisowego turnieju singla mężczyzn Japończyk pokonał Rafaela Nadala 6:2, 6:7(1), 6:3.

przeczytaj cały artykuł

Świstolinka

Podobna dobra robota jak w meczu Raonica z Del Potro w Montrealu w 2013 roku. Podobne oszustwo i zerowe jaja sędziego.
3 sety z gościem, który grał 21 godzin w tym tygodniu, 11 meczów.... toż to kompromitacja dla tego "talentu"! Podobna kompromitacja, jak Stana w finale AO 2014 - przegrał seta z ledwo żywym Nadalem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sułtan WTA

No, tam odbyła się dla mnie największa kompromitacja w dziejach tenisa, nawet podejrzewałem że może ważni ludzie postawili duże pieniądze że kulawy Rafa wygra seta z będącym w formie Stanem, ale myślę że to zwykłe wawrinkowe frajerstwo z rodem z czasów gdy jeszcze nie był na górnej półce. Stan się zrehabilitował na RG, bo ten pierwszy szlem kojarzył mi się zawsze z kabaretem. Poza tym gość różne rzeczy robi, ale częściej to do jego przeciwników można mieć zastrzeżenia. Stan nie mógł być pewny na 100% jak źle jest z Nadalem, czasem w meczu wraca się po urazie np po godzinie; nie przegrał specjalnie chociaż się zbłaźnił

| Odpowiedz
blokuj
Inger

Rafael Nadal także miał takie epizody w swojej karierze. Wyglądał bardzo źle podczas jednego ze spotkań, chyba kłopoty żołądkowe? Potem nagle ozdrowiał i wygrał? To budzi wątpliwości. Oczywiście należy przyjąć, że takie zachowanie jest charakterydtyczne dla czołówki, jego rywale też potrafią zmylić czujnego przeciwnika. Pan Andy Murray bardzo często mitygował śmiercionośne skurcze, wtedy sprawiał wrażenie bliskiego kresu ostatecznego.

| Odpowiedz
blokuj
Sułtan WTA

Przede wszystkim to Nole i Andy są mistrzami w tym fachu i chyba przebijają Rafę.
W czasach słynnych maratonów jeden i drugi pokonywali różne kryzysy fizyczne więcej niż raz, dwa w jednym meczu. Można było odnieść wrażenie że gdyby grali 9 setów to jeszcze kilka razy by się zregenerowali, przestali utykać etc, zwłaszcza w meczach przeciwko sobie, bo inni mogli do ich kolejnego kryzysu nie dotrwać.
Niczego nie insynuuję, może rzeczywiście wyprzedzają resztę pod względem przygotowania fizycznego i wprowadzili tenis na nowy poziom fizyczności

| Odpowiedz
blokuj
Sułtan WTA

Murray całe życie sprawia wrażenie bliskiego kresu ostatecznego,
żaden fan tenisa i żaden przeciwnik już się chyba na to nie nabiera.
On jest jak telefon komórkowy z dawnych lat. Rozładuje się zupełnie, a jak się go włączy to jeszcze pół dnia normalnie podziała

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.