Wątek dotyczący artykułu

Stal - Falubaz: Wielkie emocje w Gorzowie! Derby dla zielonogórzan, remis w dwumeczu (relacja)

Bardzo emocjonujące spotkanie obejrzał komplet widzów w Gorzowie Wielkopolskim. W lubuskich derbach na "Jancarzu" minimalnie lepsi byli zielonogórzanie (44:46), ale żadna z ekip nie otrzymała punktu bonusowego.

przeczytaj cały artykuł

undisputed

Jak czytam te opinie, to mogę stwierdzić, że większość ludzi tu zgromadzonych ma problemy emocjonalne to po 1 a po 2 okazują bardzo duży brak szacunku do innych ludzi, wyzwiska, naśmiewanie się z zespołu gorzowskiego itp, bo my wygraliśmy i jesteśmy najlepsi!!. Świadczy to o bardzo niskim poziomie inteligencji. Cóż, przykro mi to pisać ale na tą waszą głupotę nie ma lekarstwa. To że Falubaz wygrał w Gorzowie nie oznacza, że jesteście najlepsi. Każdy kibić bardzo wierzy w możliwości jazdy swojego klubu ale ten sport jest nie przewidywalny więc nie popadajcie w huraoptymizm bo wiedzę, że dostaliście sraczki jak byście się szmat najedli. Remis jest w dwumeczu i mnie cieszy ten fakt, bo drużyny z woj. lubuskiego są na czele tabeli. Co nie którym cwaniakom na ochłonięcie proponuję rozpędzić się porządnie a na pewno ściana sama was znajdzie. W ekipie Stali trzeba zrobić małą korektę co do atmosfery w zespole i będzie dobrze. Stal się na pewno nie położy i wiem, że w PO będzie jazda. Wygra lepszy wiem, że Gorzów mimo wszystko bez walki się nie podda. Na koniec tym młokosom, gówniarzom od których tu aż się roi na tym forum proponuję szykować się już do szkoły, bo wakacje się kończą teraz macie ważniejsze sprawy tak jak, kupić zeszyt w kółka i globus Polski a nie siedzieć i wypisywać bzdury i cwaniakować zza monitora. Przypominam iż w dwumeczu jest remis i nie ma się co podniecać. Ktoś czyli kibic falubazu tam gdzieś napisał o kibicach gorzowskich, że szybko wyszli ze stadionu...My to przynajmniej nie odwróciliśmy się plecami tak jak wy to potraficie. Każdy śpieszył się do domu i nie miał ochoty patrzeć na te wasze przebrzydłe zgredziałe paszczęki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiks

Co do odwrócenia się plecami w przeszłości. A co byście zrobili, gdyby SG przegrała 30 pkt i to któryś mecz z rzędu? A Wy jeździlibyście za drużyną na mecze setki kilometrów. Na szczęście po tegorocznych zmianach osobowych w drużynie nastała zdrowa atmosfera, czego i w SG życzę ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

do finału daleko :). Może nie być was lub nas. Sport jest nie przewidywalny jak widać, że zawodnicy jeżdżą w kratkę. Wygrywa ten co jest na Fali lecz wiecznie wygrywać się nie da. Kiedyś przychodzi ten ..ujowy moment. Mam nadzieję, że u nas dojdą do ładu w zespole bo Zagar z Pawlickim, i ten cymbał KK z Bartkiem nie mogą się dogadać gdzie ma to odzwierciedlenie na torze. Wczoraj było to widoczne. Nie jechali jako drużyna i przegrali jako drużyna. Trudno. My u was, wy u nas i to jest fajne że ta odwieczna wojna kończy się tak, że nasze drużyny są na czele tabeli. Oby był nasz finał, i jak wspomniałem wyżej, jeśli w stali nie dojdą do ładu z atmosferą to złoto przejdzie koło nosa, i to obojętne z kim pojedziemy w półfinale lub w finale. Stal opada z sił a u was widać formę i to w osłabieniu. Każdy jest za swoją drużyną i trzeba podejść do tego na chłodno. Bo na wygraną mają wpływ różne czynniki. Nie tylko, dyspozycja, szybki motor czy dobieranie kątów. Wystarczy minimalny błąd a wiadomo, że nikt nie jest nieomylny. Dudek i Doyl i Protas pięknie się dopasowali i pięknie pojechali. Szacun. Jako zawodników ogólnie to ich lubię bo są normalni i poukładani a nie jak np. Pedersen. Wczoraj walka byla Fair Play i to jest ważne :) PZDR! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ABC- prawdziwy

Nie odwracal bo nie było czasu....tak szybko opustoszal stadion że nawet nie podziekowaliscie za mecz...czujesz różnice? ? Bo dla mnie to gorsze niż pokazanie dupska za brak walki...a wczoraj Stal walczyła

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

Ale wystarczyła jedna porażka i to uczyniliscie. Kibice falubazu zrobili w tamtym meczu to samo. Powiedzieli zawodnikom co sądzą o postawie w tamtym meczu i wyszli. A ciężko wychodzić nie odwracając się od toru. Jest taka różnica, że u nas zrobiła to garstka ludzi a u was 15000 :D

| Odpowiedz
blokuj
butcherNS

no widzisz i sam swoimi "wypocinami" robisz kipisz , powiem raz jeszcze - przegrywać trzeba umieć i tyle w temacie !!! Swoim wpisem chcesz być kulturalny , a przy tym "jedziesz" na Falubaz , wiec najpierw przemyśl a potem napisz , chyba że masz kłopot z myśleniem . Uważasz się za mądrzejszego na tym forum ,z racji czego?? że lepiej dobierasz słowa?? przecież na odległość czuć że jesteś zwykłym podsyfiaczem :)a do domu ci się spieszyło bo mama kazała:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
undisputed

Słuchaj ziomek, nie zamierzam z tobą polemizować na temat kultury bo jak widzę po twojej suchej wypowiedzi, że zaczynasz gwiazdorzysz, więc proponuję zjeść SNICKERSA. Co do przegrywania: Mecz przegrany, trudno, wygrał lepszy ale faktu nie zmieni to, że bohaterów zza monitora tu nie brakuje. Większość z nich to szczeniaczki z malutkimi wąsikami pod nosem upaćkanym porannym mleczkiem. Takich szacunku można nauczyć tylko w jeden sposób. Poprzez ostrą dyscyplinę i wysiłek fizyczny. Kto kiedyś był 2lata w Wojsku i dostał w Kość na tzw Unitarce, to zrozumie o co chodzi! Nie wypowiadaj się proszę na temat mojej kultury bo ja na twój temat się nie wypowiadam a skoro nie zgadzasz się z tym co wyżej napisałem to oznacza że zaliczasz się do tej większości. Falubaz falubazem ale wszędzie jest było i będzie cebulactwo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Nyctereutes

Jakieś 85-90% ludzi na tym forum to ludzie 18+. Sądzę, że z 60-70% pracuje, część utrzymuje rodziny. A co chwilę czytam o gimbazie i gówniarzach siedzących przed monitorem i opluwających co popadnie. Nie wiem skąd przesąd, że jeśli ktoś zachowuje się jak szympans czy pisze pod wpływem emocji, to musi mieć mniej niż 18 lat i chodzi do gimnazjum, a w rzeczywistości to chłopy po 25-35 lat (więcej jest nawet chyba tych ponad 40 niż młokosów). No i po drugie:

Nie wypowiadaj się proszę na temat mojej kultury bo ja na twój temat się nie wypowiadam a skoro nie zgadzasz się z tym co wyżej napisałem to oznacza że zaliczasz się do tej większości

Za twoją radą: nie wypowiadaj się o pracy naszego rządu czy formy naszych sportowców, bo nasi parlamentarzyści/zawodnicy nie pytają się o twoją (jeśli taką posiadasz), a skoro się nie zgadzasz, to zaliczasz się do większości - czyli cebulactwa.

| Odpowiedz
blokuj
undisputed

hehehe no to skoro wg ciebie ci co mają od 25 do 35 lat a nawet około 40 i wypisują takie bzdury to robią dobrze choć mają prawo wyrażać swoje opinie??? to gratulacje ziomuś :) A za tem tzw gimbaza nie ma z kogo za bardzo brać przykładu, przykre i smutne.. i to czy się z czyjąś tezą zgadzam czy nie to już moja sprawa. Niech już ciebie o to głowa nie boli :). Nie wypowiadam się bynajmniej negatywnie na temat jazdy tych zawodników bo nigdy sam nie jechałem motorem takim i nie wiem jak to jest, a co do naszego rządu i jego pracy to uważasz, że bardzo dobrze postępują ze swoim narodem??? Obietnice przedwyborcze niedotrzymane, podnoszenie podatków, opłaty różne idą do góry itp itp. Powiedz mi ,że nie masz podstaw do narzekania i pisania o tym ,że rząd nas okradał okrada i będzie to robić... widocznie ci się to podoba a to ze oni o nas nie mówią bo nigdy z nami się nie liczyli! Do zawodników nic nie mam bo oni nam krzywdy nie robią, jesteśmy dla nich kibicami tylko, lecz też im głupio jak się trafiają ludzie co zachowują się jak małpy na meczu. Co do zachowania ludzi w rządzie jak i tu to co do nie których na forum SF nie odbiega za bardzo od normy swą inteligencją. Na temat Polityki nie mam ochoty pisać bo dla mnie nasz rząd leci z nami w ... może oni się interesują nami ale tylko wtedy gdy mają z nas korzyść i mają w tym interes. Z resztą.. dałeś porównanie. Zawodnicy i Panowie rządzący. Zawodnicy przynajmniej ciężko zapier....ą a rządzący porządnie sie opier.....ą!! Wiesz jaka jest różnica między rzeką a rządzącym???? Rzekę łatwiej oderwać od koryta!

| Odpowiedz
blokuj
butcherNS

po pierwsze nie ziomek , po drugie co ma wojsko do dyscypliny o której piszesz?? Przecież kultury uczysz sie w domu , w wojsku aby tylko kogoś wy..... i nie być tym najgorszym . A czepiałem się do Twoich ostatnich zdań gdzie obrażałeś i tyle.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.