Wątek dotyczący artykułu

Garbine Muguruza nieco rozczarowana IO. "Spodziewałam się niesamowitego przeżycia"

Garbine Muguruza spodziewała się zdecydowanie większych emocji po wzięciu udziału w imprezie czterolecia. Hiszpanka momentami czuła się jednak jak na zwykłym turnieju tenisowym.

przeczytaj cały artykuł

Baseliner

Trzeba było się zaprezentować na poziomie to by miała niesamowite przeżycia, np w postaci ceremonii medalowej. Zjedz snickersa, dziewczyno...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baseliner

A kto był rozstawionym faworytem? Niczego nie ujmując świetnej Puig. To nie pierwsza wypowiedź Muguruzy, w której bardzo wyraźnie zadziera nosa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao.low

To nie pierwsza twoja tu wypowiedź, w której bardzo wyraźnie zadzierasz nosa. Zjedz snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz. Garbiñe nie była jedyną i główną faworytką do medalu, inne też zawiodły. Po fatalnej grze (nie chcę jej usprawiedliwiać) przegrała z nie byle kim, bo z dziewczyną która ograła potem inne mistrzynie wielkoszlemowe i sama została mistrzynią, tyle że olimpijską. Garbi liczyła na więcej, bo jest ambitna i stąd ta wypowiedź, a nie stąd że gwiazdorzy, "gwiazdo"...

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

Skoro jesteś takim fanem to zapoznaj się także z innymi jej wypowiedziami. Nie jestem gołosłowny, więc daję przykład. Po jednej z porażek powiedziała "oczekuje się, że WIELKIE NAZWISKA będą ciągle wygrywać" (coś w ten deseń). Skoro dziewczyna, która ma dopiero 22 lata, określa siebie mianem "wielkie nazwisko" to czym to jest, jak nie gwiazdorzeniem?
Kim w takim razie jest przykładowo taka Clijsters, skoro Garbine już siebie określa takim epitetem? Bo dla mnie wielkie nazwiska to właśnie Kim, Henin, Davenport, Williamsy czy Hingis.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Ktosia

Ja to zdanie odebrałam jako 'oczekuje się że obecnie ważne nazwiska=czołówka będą ciągle wygrywać" a nie że myśli już o sobie jak o drugiej KIm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pao.low

Taa, świetny przykład... Oczywiście że śledze jej wypowiedzi. To zdanie było wyrwane z kontekstu, po prostu piszący skopiował je z twita czy strony IW, po konferencji pomeczowej, a że było to akurat tuż po rozczarowującej porażce z McHale w 2r. to padło tam wiele trudnych pytań. M.in. to o coraz częstsze szybkie wyloty tych najwyżej rozstawionych zawodniczek w początkowych fazach turniejów, więc to odnosiło się do obecnej czołówki wta, a nie ogólnie. Myślisz że Garbi serio by siebie tak określiła? Jakie gwiazdorzenie? Tak to jest jak się czyta same tytuły i to jeszcze na syfach...

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

Będę czytał Twoje pozbawione obiektywizmu komentarze to nawet jej fanem zostanę. :D Wybacz, nie znoszę butności, a doceniam skromność jaką posiada wspomniana przeze mnie Clijsters. Tak już mam. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pao.low

Czyli nie przekonam? :( Trudno się mówi... Nie mogę tylko pojąć jak ktoś na podstawie jednej mylącej wypowiedzi, może uznać kogoś za bycie butnym :/
Na szczęście Garbi będzie już mogła z czystym sumieniem tak o sobie mówić, bo nie tylko wygrała szlema, ale i sam Stanzuk jej ten tytuł przyznał ;)

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

Bo skromność i charakter takich zawodniczek jak Clijsters już wymarła. :)
Też nie zrozum moich wypowiedzi jednoznacznie - Muguruza jest bardzo dobrą tenisistką, jedną z nielicznych młodych, które nadzieje w nią pokładane spełnia. Za zlanie Sereny dwukrotnie na Szlemie ma u mnie ogromnego plusa, ale jej zachowanie, wrzaski na korcie (których kiedyś nie było...), wypowiedzi i niektóre elementy w grze mi się kompletnie nie podobają.

| Odpowiedz
blokuj
fanka Sereny

Nie lubię upominać, ale buzi siostrami Williams proszę sobie nie wycierać "Williamsy".Porównywane królowej tenisa w jednym szeregu z innymi brzmi jakoś śmiesznie . A już Clisters, która nie była nawet liderką to absurd.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Baseliner

...
To jest liczba mnoga po prostu. Nie wspomnę już o braku wiedzy elementarnej, wręcz podstawowej - Clijsters była liderką rankingu. Przez pewien czas nawet "sIamless", ale nadrobiła zaległości oraz zawodniczką, która w trzecim turnieju po powrocie ograła zarówno Serenę jak i Venus i zgarnęła mistrzostwo wielkoszlemowe.

| Odpowiedz
blokuj
fanka Sereny

Serenka i Venuska nie mogą wygrać wszystkich szlemów w jakich uczestniczą. A z Belgijkami zapewne miały dodatni bilans. W dodatku bilans ten pogorszyły by Belgijki, gsyby kontynuowały karierę, ponieważ ich tenis "decline".Pamiętam zaś jak Serenka ograła Justyne w finale AO i ta zakończyła ponownie kariere. A koniugacja żeńska brzmi Williamsówny. Myślę, iż to robicie złośliwie w stosunku do sióstr.

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

Kim ma dodatni bilans z Venus, ale to ok, mało kto pamięta tego typu statystyki (i ja również). Poza tym niezłe pomieszanie faktów - Serena wygrała z Justine w finale AO, fakt (drugi turniej zawodowy grany przez Henin po powrocie, pierwszy to był Brisbane i genialny finał Belgijek, jeden z lepszych meczów współczesnych czasów), ale Belgijka zakończyła karierę dopiero rok później z powodu odnawiającej się kontuzji łokcia po nieszczęśliwym upadku na Wimbledonie podczas spotkania z Clijsters. Ostatni mecz w karierze grała z Kuzniecową, także klasową zawodniczką.
Współczuję wąskich horyzontów i gratuluję odwagi - wypowiadać się o sporcie, kiedy "wiedza" kończy się na zapatrzeniu w jednego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
fanka Sereny

Zmieniłeś nick i co?Już jesteś nowy i zaczynasz od nowa życie na forum?Porównywanie Belgijek w osiągnięciach do sióstr Williams jest niedorzeczne, ale zawsze znajdą się tacy eksperci co będą piać mądrościami. Henin nie osiągnęła 30% tego co Serena, Clisters nawet 20%..siostry wygrały 28 razy z Belgijkami i przegrały 17 razy, więc o czym tu gadać-:) 7-2 ma Venus z Justine, a Serena 7-2 z Kim. Serenka w wieku 35 lat jest teraz 1000 razy lepsza od Kim i Justine, gdyby musiały wyjść na kort-:)

| Odpowiedz
blokuj
fanka Sereny

Ta trzecia księdza Tischnera wręcz przeciwnie-:) A rozumiem Twoje frustracje. Ciężka porażka" Kerbera" z Williamsówną w Wimbledonie i teraz klęska z Monicą. Nic tej Niemce się nie udaje-:)

| Odpowiedz
blokuj
fanka Sereny

Nigdzie nie zbaczam, ale nie toleruję taktyki atakowania w grupie.Najłatwiej jest napisać komuś, że się ośmiesza. Tez tak mogę.To jest ośmieszanie, bo nie pamiętałam 20 tygodni Kim i za to przeprosiłam?A gdybyś wiedział jak wyglądam, gwarantuję Ci - dobierałbyś uważniej słówa ^-)

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Tym postem włącznie z koronnym argumentem końcowym mi zaimponowałaś ;). Jeden szkopuł, że nie do sprawdzenia :P
Ok a tak na serio to przepraszam za ten pstryczek, wiem jak to jest, kiedyś przecież sam od Ciebie (całkiem niezasłużenie moim zdaniem) też podobny pstryczek zainkasowałem ;)

| Odpowiedz
blokuj
Łowca koksiarzy i KODziarzy

A jak wyglądasz fanko , bo jak niezła laska, to gwarantuję Ci że każde słowo Tidżeja skierowane w twoją stronę będzie uważnie dobrane, wymuskane i odpowiednio przypudrowane w sposób iście mistrzowski, jak tylko On potrafi :P

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Ona użyła tego argumentu w stylu double-sided bądź open, mogłoby się równie dobrze okazać, że bym się przestraszył jej wyglądu i też by pasowało, co napisała ;D ;D ;D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.