Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Twitter po meczu USA - Polska: Deja vu sprzed czterech lat, przegrali ze słabościami

Kibicom i siatkarkim ekspertom trudno było ukrywać rozgoryczenie u smutek po ćwierćfinałowej klęsce kadry Stephana Antigi z Amerykanami i utratą szans na olimpijski medal.

przeczytaj cały artykuł

navigator9

Monte-Kurek nie wygra wszystkich spotkań. Uparte zagrywanie do niego przez Łomacza wszystkich piłek było aż nadto czytelne. Mika nie jest w żadnej formie od początku roku. Wszyscy to wiedzieli oprócz Stefana. Nie wiem w jakiej formie jest Drzyzga, ale Łomacz jest w tej ekipie zdecydowanie najsłabszy. Po dwóch setach warto było spróbować tego wariantu. Rozgrywający często nazywany jest "wielkim kłamcą". Łomacz najbardziej nabrał Antigę. No i na deser... bez zagrywki nikt nie wygra meczu. Nie znęcam się, wielka szkoda...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Wróbel

Nie mamy atakujących, Kurek to nie drużyna, przyjmujący - katastrofa, środkowi, czasami coś im wyjdzie, ale i tak lepiej im wychodzi reklama, niż blok, o rozgrywających nawet nie chce mi się wspominać :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksander Frątczak

Atakujących mamy, ale Kurek nie jest atakującym, tylko przyjmującym o ogromnym potencjale ofensywnym i taki dla mnie pozostanie do końca kariery. Jego największą siłą jest to, że umie przyjmować, bo to sprawia, że może być na boisku drugim killerem - kontra po wysokim przyjęciu to dla rywali loteria, bo zagrożenie jest z trzech stref.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.