Wątek dotyczący artykułu

Kolejny z Fajferów dołączył do grona żużlowców. Wiele zawdzięcza Jackowi Gomólskiemu

W środę Polski Związek Motorowy ogłosił wyniki egzaminu na licencję "Ż", który odbył się 11 sierpnia na torze w Gnieźnie. Kevin Fajfer zdał zarówno część praktyczną, jak i teoretyczną, dzięki czemu stał się pełnoprawnym żużlowcem.

przeczytaj cały artykuł

Mr.T

Był także Roger Lewandowski w Ostrowie, w Gorzowie jeździ Alan Szczotka, a w Rybniku trenuje Lars Skupień. Gdzieś w głowie siedzi mi jeszcze jeden zawodnik o oryginalnym imieniu, ale nie mogę sobie przypomnieć o kogo chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.T

Chyba siedział mi w głowie Alex Zgardziński którego przypomniał rammsteinfan, ale faktycznie, był jeszcze Ronnie Jamroży :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.T

Z tego co słyszałem to owoce miłości Larsa można znaleźć w Zielonej Górze, a w Gnieźnie mieszka podobno pewien żużlowiec, będący owocem miłości innego żużlowca obcokrajowca. Tak przynajmniej ludzie mówią, a ile w tym prawdy to nie wiem :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.