Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Maciej Jarosz: Reprezentacja Polski powinna mieć nowego trenera

W ćwierćfinale turnieju olimpijskiego siatkarzy Polacy przegrali z USA 0:3. Po tym meczu wątpliwości co do dalszych losów Stephana Antigi jako trenera Biało-Czerwonych nie ma Maciej Jarosz - Czas na zmiany - przyznał były reprezentant Polski.

przeczytaj cały artykuł


Natsidk

Jedyne z czym się zgadzam z Panem Jaroszem to zmiany za późno przeprowadzane lub ich brak.
Żartem natomiast jest dla mnie stwierdzenie, a raczej obawa o formę po Pucharze Świata, w którym zajęliśmy 3 miejsce. Owszem nie dawało ono nam przepustki na Igrzyska, ale czy stając na "pudle" podczas tak wyczerpującej imprezy można się obawiać o formę?
Druga sprawa - Mistrzostwa Europy. Oczywiste było to dla każdego kibica który chociaż trochę zna się na siatkówce że nasi nie zagrają tam tak jak w Japonii, bo najzwyczajniej w świecie byli wypompowani szczególnie w sferze mentalnej.
"Na pewno po tamtych wynikach czar prysł i zaufanie zawodników do szkoleniowców zgasło." Jest Pan taki pewny? Zawodnicy to panu powiedzieli? Czy może wróżka? Nikt oprócz ich samych nie jest w stanie powiedzieć czy ufają trenerowi czy nie, a patrząc na tę drużynę można odnieść wrażenie, że jednak trenerowi ufają.
"Co więcej potencjał naszej drużyny, który jest duży, nie został wykorzystany " Moim zdaniem trener wycisnął wszystko co mógł z tych chłopaków, co było widać, a że kolokwialnie mówiąc nie pykło to już druga sprawa.
Mówiąc o "Ich następcy zostali źle dobrani do drużyny i nie stworzyli prawdziwego zespołu" przed oczami automatycznie staje mi syn Pana Jarosza, który nie został powołany na miejsce Konarskiego - w ubiegłym roku sama bym wolała Kubę, w tym patrząc przez pryzmat sezonu i tego co Dawid pokazał w kadrze - uważam że nadaje się na tego drugiego z racji że lepszego w tej chwili nie mamy, chociaż zawodnicy tacy jak Muzaj już stanowią realną szansę na zajęcie miejsca Konarskiego.
"Oczywiście trzeba zrobić podsumowanie, wskazać plusy i minusy. Tych drugich od mistrzostw świata było jednak zdecydowanie więcej," Z tym także się nie do końca zgadzam. Trzeba zauważyć, że na te najważniejsze imprezy byliśmy bardzo dobrze przygotowani, a że przegraliśmy po SPORTOWEJ walce? Cóż taki jest sport.

Nie wiem czy Stefan zostanie czy nie, chociaż moim zdaniem warto dać mu szansę i zaproponować kontrakt do Igrzysk w 2020 roku, żeby mógł spokojnie budować drużynę na tę imprezę. Jeśli jednak PZPS zdecyduje się na zmianę to oby nie był to kontrakt na 2 lata, tylko 4 z tego samej przyczyny. Zacznijmy myśleć długofalowo bo to jest o wiele lepsze rozwiązanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krysmet

Brawo kolego.Nareszcie ktos potrafil dokladnie wyjasnic"nie w pelni sprawnemu umyslowo"panu Jaroszowi Jego totalna glupote.Oj tatus jest zaslepiony nienawiscia,ze synalek nie ejst w Kadrze...a tak sie zapowiadal,taki byl dobry..Ech.ha ha ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Na PŚ nie było Brazylii, Francji i Serbii, a po takim wyczerpującym turnieju, ME w Bułgarii można było potraktować ulgowo, tym bardziej i że i tak nic nie ugrali. Jakiś problem na linii trener - zawodnicy jest, choć prawdopodobnie dotyczy to tylko części zespołu. Najbardziej widać to na czasach, gdzie kilku zawodników nawet w stronę Antigi nie patrzy. Inna sprawa, że Stefan jest wtedy tak anemiczny, że prawdopodobnie uśpiłby niemowlaka na ostrej kolce. Jarosz nie jest obiektywny, bo faktycznie krytykę trenera rozpoczął po braku powołania dla Kuby na PŚ, ale temat Antigi jest mocno złożony, a braki w warsztacie ewidentne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wera_hawk

W życiu. Kurek całkiem dobrze sprawdza się na tej pozycji. Co prawda brakuje mu jeszcze trochę doświadczenia ale to jest do zrobienia. Nie można zapomnieć, że całe PŚ Kurek ciągnął nam sam. Teraz praktycznie też ale to głównie przez bark zmian, których Antiga nie wiem czemu się obawiał. Konarski jest dobrym zmiennikiem, widać sztab Zaksy z nim popracował, ale to zmiennik. A Muzaj jest młody. Pokazał się z dobrej strony w klubie przy Masnym, który jest dobrym rozgrywającym. Idzie nowy sezon i mam nadzieję, że Muzaj potwierdzi to co można już o nim powiedzieć a nawet się polepszy. W każdym razie byłoby fajnie mieć możliwość wyboru między atakującymi ale chwilowo Kurek jest najlepszy i tutaj po prostu nie ma dyskusji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.