Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen nie wróci do składu Unii. Dobry występ w Danii to za mało

Nicki Pedersen po raz drugi z rzędu znalazł się poza awizowanym składem Fogo Unii na spotkanie Ekstraligi. Menedżer Adam Skórnicki potwierdza, że Duńczyk nie wystąpi w niedzielnym meczu z Betard Spartą Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

angol1979

Bardzo delikatnie ujmujac nie jestem fanem Nikiego, ale podejscie klubu jest w tym momencie bardzo nieprofesjonalne, karac najlepszego swojego zawodnika za jeden bieg?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bieski

Tu nie chodzi o bieg, nawet nie o całościowe wyniki. Chodzi o konfliktowy charakter, słabe zaangażowania, kiepskie relacje z całą drużyną. Nieraz jest tak, ze dla dobra zespołu trzeba poświęcić największa gwiazdę. Prawdopodobnie to ten przypadek....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LeszczynskiBYK

Niektórzy użytkownicy dawno temu pisali, że Nickiego w składzie nie będzie do końca sezonu i nie ma to żadnego związku z meczem z Falubazem

| Odpowiedz
blokuj
angol1979

Jakos nie wyobrazam sobie aby przy wygranej z ZG i realna szansa na PO Niki nie byl w skladzie, ale przynajmniej wiadomo gdzie w przyszlym roku Niki nie bedzie jezdzil :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ven0m

No chyba nie wierzycie że z powodu słabszego biegu został tak odsunięty?
Kasa, doping albo komuś w mordę dał - dlatego nie jedzie.

| Odpowiedz
blokuj
Mik

Owszem , z powyższego artykułu wynika jakoby decydował ten jeden bieg z Falubazem , ale tych biegów było całe mnóstwo . A zaczęło się ... tak już w pierwszym meczu z Gorzowem na Smoku. Bieg 15 Niki i Kildemadn przegrywają kluczowy bieg 1-5 . A wiemy po co był ściągany Niki do Leszna? Otóż by wygrywać kluczowe a w szczególności biegi nominowane, z którymi Leszno miało poważne problemy. Ale mimo to dziękuje Nikiemu bo wykonał dla Leszna dobrą robotę - ogromny wkład do złota.

| Odpowiedz
blokuj
ZAKON KRZYŻACKI

A nie pomyslales ze najnormalniej na swiecie chodzi o mamone,sa dwie strzelby w lesznie i to nie tanie,z nickim czy bez unia i tak jedzie piach mecze przegrane a jemu i tak trzeba placic,trzeba myslec o oszczednosciach,i skòra ma tutaj juz gwno do gadania przy ustalaniu skladu,to juz twardoglowi i ksiegowy sie tym zajmuje,jest jak jest a unia i tak spokojnie sie utrzyma.

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Witaj , tych biegów by się trochę uzbierało :) Jako kibic Unii znasz genezę słabego sezonu zapewne lepiej niż ja a co do Pedersena......Przyglądałem się jego zachowaniu w trakcie zeszłorocznego i tegorocznego meczu na MA . Wniosek jest jeden , kontakty z kolegami z drużyny ogranicza do absolutnego minimum , Emil też się nie utożsamia z drużyną , jak odchodził do Was naprawdę nie żałowałem . Mając takich trzech młodych byczków ja bym podziękował tym panom .

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Ja zrezygnowałbym ze wszystkich obcokrajowców i postawił na skład krajowy. Najlepiej w jak największej liczbie domowy . Nawet kosztem wyniku. Z małym zastrzeżeniem. Stanowcze nie dla KK i Hampela. No ale ja na to mam wpływ zerowy:D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.