Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016: sobotnie starty Polaków. Kolejne polskie szanse medalowe

Podczas szesnastego dnia igrzysk olimpijskich reprezentanci Polski wystąpią w sześciu dyscyplinach, a mianowicie w pięcioboju nowoczesnym, lekkoatletyce, kajakarstwie, zapasach, triathlonie i kolarstwie górskim.

przeczytaj cały artykuł

Imisirah

Jeszcze nie czas na podsumowanie ale dla mnie największy zawód to Paweł bo bylem pewny jego złota a największa niespodzianka to Oktawia. Anita zaś wprowadziła mnie do nieba ;-))))). To co pokazała, złoto, rekord no po prostu marzenie. Cieszyłem się jak dziecko :D. Dla takich chwil warto być kibicem i kochać sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lato w Mirmiłowie

Anita bezdyskusyjnie jest Królową polskiej reprezentacji olimpijskiej :))
- Wszyscy medaliści zasługują na gratulacje i szacunek, dla mnie szczególnie ważny jest medal Wojciecha Nowickiego na otarcie łez po klęsce naszego super-faworyta...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Imisirah

Bardzo na to liczyłem. W związku z tym, że jest brązowy to jeszcze dodatkowo można stworzyć hipotezę, że gdyby Paweł miał złoto to Wojtek nie miałby brązu ;-). Tak poważnie to można jednak sobie gdybać bo faktycznie mogli by obaj być na podium ... heh co się odwieczne to nie uciecze ... niech Paweł za 4 lata będzie jak Anita . Do trzech razy sztuka ;-))).

| Odpowiedz
blokuj
Lato w Mirmiłowie

No niech będzie :D... tym bardziej, że (nie wypominając kobiecie wieku ;)) w Tokio Paweł będzie dokładnie w wieku 'dzisiejszej' Anity, czyli - jak widać na najlepszym przykładzie - w wieku optymalnym :)
Co do niepowodzeń, to chyba jednak największy zawód sprawili mi siatkarze - nie wiadomo kiedy (może już nigdy) powtórzy się szansa na wyrównanie osiągnięć legendarnej ekipy 'kata' Wagnera sprzed 40 lat - złoto MŚ '74 i IO '76... aktualnym mistrzom świata zabrakło do tego 3-ch zwycięstw.

| Odpowiedz
blokuj
Imisirah

Siatkarze to dla mnie zawód nr 2 . Bardzo liczyłem na ich złoto albo choć medal ale liczyłem się z tym , że nie wejdą na pudło. Poziom jest wyrównany a nasi nie byli w mega formie . Paweł był w formie i jak opadł w eliminacjach to czułem się tak jakby ktoś zdzielił mnie kołkiem przez środek mojego opakowania do mózgu ;-).

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Imisirah

No i niestety się nie udało :(. Samby nie było ;-) a Kamila zawiodła. No to zostało nam liczyć, że dzisiaj wpadnie od ręcznych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.