Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Yared Shegumo o podróży do Rio: mieli załatwić moją sprawę, a załatwili mnie

Odwołane loty i nieoczekiwane problemy wizowe na lotnisku w Angoli spowodowały, że podróż Yareda Shegumo do Rio trwała aż trzy dni. - W Luandzie cały czas mówili mi, że załatwią sprawę. Zamiast tego załatwili mnie - powiedział reprezentant Polski.

przeczytaj cały artykuł

Marek68

A to Polska właśnie...
Kolejny raz polski sportowiec nie mógł w pełni zaprezentować swoich możliwości z winy jakiegoś żałosnego melepety. Brak zgłoszenia do konkurencji dla pływaka, problemy z podróżą Radwańskiej i Shegumo, cuda z kontrolą antydopingową... Masakra! Kto za to odpowie? A zawodnicy nie powinni być na miejscu na tydzień przed startem aby się zaaklimatyzować? Nie interesuje mnie czy wszystkie te "cuda" są efektem "dobrej zmiany". Mam to w d... Coraz bardziej nabieram przekonania, że te działania są wynikiem małych, podłych gierek personalnych w polskim sporcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.