Wątek dotyczący artykułu

Fin de siècle. Piłka ręczna zaczyna od nowa

- Po nas nie będzie nic - ostrzegał kiedyś Karol Bielecki. Bał się, że po dekadzie Wielkiej Drużyny polska piłka ręczna zacznie chylić się ku upadkowi. Teraz gwiazdy odchodzą. Kończy się epoka, wracamy do punktu wyjścia.

przeczytaj cały artykuł


Ewelina Łubian

Moim zdaniem spróbujmy kogoś z Polski. Może on dotrze do słowiańskiej duszy Polków. Była chwała i duma w polskiej piłce ręcznej, teraz muszą być cienie. Wiadomo dobry trener tak jak zawodnik rodzi się raz na jakiś czas, trzeba to zaakceptować. Musimy więc nie ustawać w poszukiwaniu nowej kadry trenerskiej. Wszak w piłce nożnej trwało to wiele lat, i w końcu znaleźliśmy perełkę wśród trenerów - Adama Nawałkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|13)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cezarWP

Talant z nie najmocniejszą kadrą (chociażby brak jakiegokolwiek pełnowartościowego środkowego czy kontuzja Dzidziusia - serca tego zespołu)) robi na igrzyskach 4 miejsce a od finału tej imprezy dzieli go przysłowiowy "piczy kłak". Za to go zwolnić ? Popełniał błędy, owszem, ale ten wynik go broni, dajmy mu popracować dalej, bo naprawdę trudne zadanie przeprowadzenia tego statku poprzez mielizny dopiero przed nim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.