Wątek dotyczący artykułu

Kibice Stali Gorzów starli się z rybnicką policją

Do nieprzyjemnego incydentu doszło po niedzielnym meczu PGE Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Stalą Gorzów. Kibice tej drugiej drużyny starli się z rybnicką policją.

przeczytaj cały artykuł

breti

Pana moderatora proszę o umieszczenie komentarza. Właściwie miałem oglądać mecz ROW -STAL w "amfiteatrze"poszedłem do TZW "klatki' spotkać się z kibicami Stali Gorzów Wlkp, którzy kibicują klubowi na wyjazdach .Spotkałem kibiców Stali Gorzów z Chorzowa, Gliwic ,Zabrza,Wodzisławia Śl.Rybnika. Międzyrzecza. Wrocławia .Skwierzyny.Szczecina i normalnych kibiców z Gorzowa Wlkp.W sektorze pojawiło się 55 "hunów"którzy przyjechali autokarem na mecz ? kibicować ? Stali ?Przeważnie byli to młodzieńcy w wieku 15-18 lat zachowywali się jakby byli pod wpływem alkoholu lub narkotyków.Za taką mlodzież powinni odpowiadać albo pracownicy klubu lub wynajmowani opiekunowie, przecież była to niepełnoletnia zgraja " dziczy"Rozumiem utarczki pomiędzy przeciwnymi kibicami ale. żeby dochodziło do scysji między kibicami tego samego klubu to jakiś ewenement na skalę krajową.Dobrze ,że się skończyło na przepychankach i niecenzuralnych słowach.A póżniej przy opuszczaniu sektora kibiców starcia z rybnicką policją. Ci pseudokibice zrobili wielki wstyd dla klubu Stal Gorzów Wlkp i miasta Gorzów.Zwracam się do pana Zmory prezesa Klubu Stal Gorzów Wlkp i pana Wójcickiego prezydenta miasta Gorzów Wlkp o 10 letni zakaz uczestniczenia w meczach klubu Stal GorzówWlkp zarówno u siebie jak też na wyjazdach oraz ukarania tzw "55 hunów"klubu kibica" Stal Gorzów pracami społecznymi na rzecz miasta.Jeżeli prezes Zmora nie wyciagnie konsekwencji z wyjazdu małoletniej "dziczy" to obawiam się ,że może dojść do poważniejszych zajść pomiędzy kibicami Stali Gorzów na wyjazdach już na najblizszych "Play off".Pozdrawiam starszy kibic Stali Gorzów z Wodzisławia Śl.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.