Wątek dotyczący artykułu

Legia - Dundalk: Dariusz Szpakowski nie skomentuje meczu

Rewanżowy mecz IV rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa i Dundalk w TVP skomentują Tomasz Jasina i Marcin Żewłakow. Wielu kibiców liczyło, że usłyszą głos Dariusza Szpakowskiego, ale słynny komentator nie wrócił jeszcze z Rio.

przeczytaj cały artykuł


krriis

Każdy komentator jest dużo lepszy od Szaranowicza,Szpakowskiego i Zimocha.A druga sprawa to zdobywcy medali na olimpiadzie powinni w prezencie zostać do końca olimpiady - jeżeli tego tylko chcą , a zostają pasożyty.Jeżeli mam możliwość oglądania występów sportowych na innych kanałach nawet zagranicznych to wybieram te gdzie nie komentuje żaden z tych trzech panów.Wystarczy choć chwilę posłuchać jakie bzdury wygadują.Komentarz Szpakowskiego o wioślarzach - "męska czwórka kobiet" .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pempuś

Szaranowicz nadaje się według mnie do skoków narciarskich, kolarstwa, czy innych mniej dynamicznych dyscyplin. Zimnoch? Udawane emocje potrafią wkurzyć. Niech zostanie przy tym co robi teraz. Przy reklamach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.