Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Oceny WP Sportowe Fakty: Pokaz indywidualizmu Polaków

Czwarte miejsce, trzy zwycięstwa, pięć porażek - to bilans reprezentacji Polski w piłce ręcznej na igrzyskach olimpijskich. Biało-Czerwoni w Rio pokazali ogromny charakter, ale o ich grze często w dużej mierze decydowały indywidualne umiejętności.

przeczytaj cały artykuł


wpm

Wiśniewski gorsza ocena od Kusa? A czy da się gorzej zagrać niz Kus w obronie i w ataku? Przecież koło niego można było przejść z piłką... Jurkiewicz i Gierak z taką samą oceną? Gierak potrafi w trzech akcjach pod rząd ofens zrobić. Kilka podań do przeciwników. Grał tragicznie. Jurkiewicz może dużo nie rzucał, ale chociaż nie miał takich głupich strat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Zgadzam się w 100% Od Kusa nikt gorzej nie zagrał, Gierak za parę minut dostał 3 czyli taką samą ocenę jak Jurkiewicz. Pamięta ktoś jaką ocenę dostał Daszek za wspomniane ME? Gdzie TYLKO W FAZIE GRUPOWEJ grał piach. Talant 3,5 to chyba ocena za te super czasy, które brał dla drużyny. Czekam teraz na kielecką bojówkę, która zacznie udowadniać jaki to wspaniały jest Kus

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.