Wątek dotyczący artykułu

Piotr Świderski ma żal do Unii Tarnów. "Nie o tym dyskutowaliśmy zimą"

Piotr Świderski przychodził do Unii Tarnów z mocnym postanowieniem poprawy. Miał zamiar odbudować się po kompletnie nieudanym sezonie w barwach Stali Gorzów. Szybko okazało się, że te plany mogą być trudne do zrealizowania.

przeczytaj cały artykuł

karol3414

Aż z ciekawości zajrzałem w relacje z meczy UT:
1) w Grudziądzu: (0,1*,-,0) 3 biegi
2) z Lesznem: (1*,2*,1,0,0) 5 biegów
3) z Gorzowem: (2,1*,1,0) 4 biegi
4) w Toruniu: (0,0,-,-,-) 2 biegi
5) z Wrocławiem: (0,0,-,-) 2 biegi
6) w Rybniku: (1*,1,-,-) 2 biegi
7) z Grudziądzem: (0,2,2*,1,0) 5 biegów
8) w Lesznie: (0,0,1,0,-) 4 biegi
9) w Gorzowie: (0,3,0,0,2) 5 biegów
10) z Zieloną Górą: (1*,0,0,-,-) 3 biegi
11) z Toruniem: (d,-,-,-,-) 1 bieg
12) w Poznaniu: (1,2,2*,0,w,3) 6 biegów
13) z Rybnikiem: (3,1,1,0) 4 biegi
Jak widać tylko raz został odstawiony po defekcie w pierwszym biegu. Po dwóch biegach był odstawiany trzy razy (dwa razy po przywiezieniu dwóch zer). Dwa razy jechał w trzech biegach. Trzy razy miał 4 biegi, trzy razy 5 i raz 6 biegów.
Łącznie 46 biegów, gdyby w każdych zawodach jechał 4 biegi to powinien jechać 52 razy więc prawie się zgadza. Tym niemniej, poza meczem w Poznaniu z Wrocławiem, jego jazda w kolejnych biegach miała tendencję spadkową w większości.
Moja rada dla Piotrka Świderskiego: Zanim coś palniesz, że miałeś mało okazji do startów i nie mogłeś wyciągnąć wniosków z pierwszego nieudanego biegu to zajrzyj do programu zawodów bo z tego co widzę to minąłeś się Pan z prawdą o całe wieki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin1ja1

To już nie pierwsza taka gatka po bardzo słabym sezonie. Tak było w Gdańsku, Gnieźnie, Gorzowie a teraz w Tarnowie. Po kontuzji jest cieniem zawodnika jakim był kiedyś. Jedyna szansa to starty w 1 lidze i odbudowanie swojej formy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.