Wątek dotyczący artykułu

Legia w Lidze Mistrzów: Grać, k... mać!

- Legia grać, k... mać! - niosło się z trybuny najzagorzalszych fanów Legii Warszawa po zakończeniu meczu z Dundalk FC. Meczu, który przypieczętował awans do Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł


barabasz

Z taką grą w LM to paranoja!! brak taktyki, dokładnych podań nie mówiąc już nic o ofensywie. Defensywa również nie nastraja optymizmem. Gramy w grupie LM i z tego się cieszymy, ale to tylko gra w grupie a co pokarzemy??strach powiedzieć. Za to jest kasa na zakup następnych załataj dziurę. Brak klasowych zawodników a jeszcze strata Nikolicia i Pazdana to osłabienie składu na LM. Powodzenia!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Konop

Braki w taktyce bo trener jest jak papier toaletowy nadaje się tylko żeby się nim podetrzeć. Trzeba przyznać że gdyby nie świetne losowanie to Legia być może nie grała by nawet w Lidze Europy. Tak wielki klub jak Legia ma trenera który jest kompletnym Zerem i nie słyszy okrzyków Kibiców po prostu wstyd!!! Pierwsze co trzeba zrobić to zepchnąć ze stołka tego pyszałka a dalej poszukać kogoś kto jest godny trenować taki klub jak Legia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.