Wątek dotyczący artykułu

Gavin Schmitt może nie zagrać w Rzeszowie? Odnowiły mu się problemy zdrowotne

Kanadyjski zawodnik miał zastąpić w Rzeszowie Bartosza Kurka, ale rzeszowska Gazeta Wyborcza donosi, że nie wiadomo, czy jego stan zdrowia na to pozwoli.

przeczytaj cały artykuł

Pretty Flacko

Miał oferty, ale chyba go nie satysfakcjonowały. Poza tym stwierdził, ze na pewno jeszcze będzie chciał zagrać w Polsce. Być może ostatni sezon spędzi w Turcji? Kasę na pewno dostaje nie małą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kitten

Wydaje mi się, że miał właśnie z Resovii. Należy do zawodników odpisujących na pw na fb, w każdym razie gdy mi zdarza się o coś spytać to zawsze uprzejmie odpowiada. W okresie transferowym pytałam go o Plusligę i z odpowiedzi, siłą rzeczy oględnej, wyciągnęłam wniosek, że to była Resovia i że woleli Schmitta. Ale kasa w Istanbule na pewno jest pokaźna. Podobno sponsor sypnął groszem z uwagi na LM, którą grają po raz pierwszy w historii. Mimo wszystko przypuszczam, że mając do wyboru zamachy w Stambule i spokojne życie w Rzeszowie, wybrałby Rzeszów. Może nie byli do niego przekonani, albo kasa mniejsza. Ale Resovia powinna już się przekonać, że nie warto kupować okazyjnie, bo zdrowie to krucha sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty Flacko

Może jak Resovia zagra dobry sezon i nie będzie odcięć od sponsora to zobaczymy go w Rzeszowie lub innym topowym klubie, który tez będzie miał dobry budżet. Weźmy też pod uwagę to, że coraz częściej się mówi że to ma być ostatni taki "gruby" sezon Resovii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Riorwar

Tak się mówi już od dobrych kilku lat. Ciekawe, że co roku są to te same oszołomy z forum Resovii, którym się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jendrula

Wszędzie w każdym klubie są oszołomy i prawdziwi kibice i nie wrzucajmy ich do jednego worka, szkopuł w tym że ci pierwsi są głośniejsi. Wszystkie transfery sprawdzą się w praniu i na koniec okaże się jaki klub trafił lu nie trafił z transferami.Z tym zdrowiem i kontuzjami nigdy nic nie wiadomo kogo dosięgnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.