Wątek dotyczący artykułu

Zrezygnował z gry w reprezentacji Polski. Teraz czeka go poważna kara

Kamil Droszyński był rozgrywającym reprezentacji Polski kadetów, z którą w 2015 zdobył wszystko, co było do zdobycia. Jednak mistrz świata i mistrz Europy odmówił gry jako junior w ojczystych barwach. Zostanie za to ukarany.

przeczytaj cały artykuł


Maciek Malinowski

Tak a ja skończyłem technikum inżynierii środowiska i tez miałem stypendium a teraz nie pracuje w zawodzie to też mam oddać wszystko co we mnie państwo zainwestowało? Z drugiej strony czy Kamil będąc w spale nie reprezentował SMS-u Spała i nie grał w reprezentacji? Teraz jest wolnym zawodnikiem i z jakiej racji państwo ma mu dyktować co ma w życiu robić. Chcielibyście żeby wam narzucano gdzie macie pracować po skończeniu szkoły? Przecież każdy z nas był finansowany z budżetu państwa bo z tego co wiem większość szkół średnich jest darmowych. Jeśli to nie trafiło to może odwróćmy sytuacje czy związek płaci zawodnikom którzy nie uczęszczali do Spały i trafili do reprezentacji? Przecież tak stawiając sytuacje to są oni stratni. A może według was Wlazły i Winiarski powinni zostać pozbawieni licencji bo też zrezygnowali a grają w klubach. Ja na miejscu Kamila już nigdy nie zagrałbym w takiej reprezentacji. Związek sam jest skorumpowany i co chwila wychodzą jakieś cyrki a tutaj wyskakują z takimi zagrywkami. Co to ma być KUBA? O ile wiem żyjemy w wolnym kraju. Nie znacie człowieka nie znacie powodów dla których wyjechał a oceniacie. Jestem ciekaw ilu z was wyjechało za granicę ''za pracą".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kanapeczka Kawusia Prasa

Nie dziwię się tym którzy łożyli w jego rozwój na postawienie do pionu krnąbnego zawodnika. Jak dla mnie to i tak trochę to dziwne,polska siatkówka jest w ścisłej światowej czołówce. Jak chłopak chce się rozwijać ? Zabrakło zapewne paru rozmów z trenerami i psychologami względnie działaczami. Zazwyczaj prawda leży pośrodku i oby dla wszystkich rozwiązała się polubownie. Twoje technikum z inżynierii środowiska dla rzadziali to wiesz gdzie sobie schowaj... Chłopak ma niesamowity talet i szkoda żeby go marnował ... Państwo i związek za to płaci a nie są to małe pieniążki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Malinowski

Zgodzę się ale o ile Kamila może zawsze tłumaczyć wiek to dlaczego związek nie próbował załatwić sprawy po cichu i polubownie. Przecież to dorośli ludzie a zachowali się jak smarkacze. Przecież nie oszukujmy się nie chodzi o to żebyśmy byli juniorską potęgą tylko żebyśmy jako seniorzy grali na dobrym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksander Łukasik

Pełna zgoda z Panem . Dodam jeszcze tylko , że są na to wszystko regulaminy i umowy , i obie strony zobligowane są do ich przestrzegania . Ale jak to u nas zwykle bywa życie idzie swoją własną drogą .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.