Wątek dotyczący artykułu

Zrezygnował z gry w reprezentacji Polski. Teraz czeka go poważna kara

Kamil Droszyński był rozgrywającym reprezentacji Polski kadetów, z którą w 2015 zdobył wszystko, co było do zdobycia. Jednak mistrz świata i mistrz Europy odmówił gry jako junior w ojczystych barwach. Zostanie za to ukarany.

przeczytaj cały artykuł

Maciek Malinowski

Tak a ja skończyłem technikum inżynierii środowiska i tez miałem stypendium a teraz nie pracuje w zawodzie to też mam oddać wszystko co we mnie państwo zainwestowało? Z drugiej strony czy Kamil będąc w spale nie reprezentował SMS-u Spała i nie grał w reprezentacji? Teraz jest wolnym zawodnikiem i z jakiej racji państwo ma mu dyktować co ma w życiu robić. Chcielibyście żeby wam narzucano gdzie macie pracować po skończeniu szkoły? Przecież każdy z nas był finansowany z budżetu państwa bo z tego co wiem większość szkół średnich jest darmowych. Jeśli to nie trafiło to może odwróćmy sytuacje czy związek płaci zawodnikom którzy nie uczęszczali do Spały i trafili do reprezentacji? Przecież tak stawiając sytuacje to są oni stratni. A może według was Wlazły i Winiarski powinni zostać pozbawieni licencji bo też zrezygnowali a grają w klubach. Ja na miejscu Kamila już nigdy nie zagrałbym w takiej reprezentacji. Związek sam jest skorumpowany i co chwila wychodzą jakieś cyrki a tutaj wyskakują z takimi zagrywkami. Co to ma być KUBA? O ile wiem żyjemy w wolnym kraju. Nie znacie człowieka nie znacie powodów dla których wyjechał a oceniacie. Jestem ciekaw ilu z was wyjechało za granicę ''za pracą".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kanapeczka Kawusia Prasa

Nie dziwię się tym którzy łożyli w jego rozwój na postawienie do pionu krnąbnego zawodnika. Jak dla mnie to i tak trochę to dziwne,polska siatkówka jest w ścisłej światowej czołówce. Jak chłopak chce się rozwijać ? Zabrakło zapewne paru rozmów z trenerami i psychologami względnie działaczami. Zazwyczaj prawda leży pośrodku i oby dla wszystkich rozwiązała się polubownie. Twoje technikum z inżynierii środowiska dla rzadziali to wiesz gdzie sobie schowaj... Chłopak ma niesamowity talet i szkoda żeby go marnował ... Państwo i związek za to płaci a nie są to małe pieniążki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Malinowski

Zgodzę się ale o ile Kamila może zawsze tłumaczyć wiek to dlaczego związek nie próbował załatwić sprawy po cichu i polubownie. Przecież to dorośli ludzie a zachowali się jak smarkacze. Przecież nie oszukujmy się nie chodzi o to żebyśmy byli juniorską potęgą tylko żebyśmy jako seniorzy grali na dobrym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Aleksander Łukasik

Pełna zgoda z Panem . Dodam jeszcze tylko , że są na to wszystko regulaminy i umowy , i obie strony zobligowane są do ich przestrzegania . Ale jak to u nas zwykle bywa życie idzie swoją własną drogą .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.