Wątek dotyczący artykułu

Bartosz Zmarzlik otarł się o podium GP w Gorzowie. "Niepotrzebnie zaryzykowałem"

Bartosz Zmarzlik był bardzo blisko, aby po raz kolejny stanąć na podium GP w Gorzowie. Tym razem po raz pierwszy na własnym torze wystartował jako pełnoprawny uczestnik cyklu.

przeczytaj cały artykuł

Andzia90

F-16:)?! Coś chyba prędkości i umiejętności zabrakło!? Bartek następnym razem:) Ale zawsze gdzieś będzie Doyle, Dudek, Hampel, Protasiewicz albo Pieszczek:( Mimo wszystko, walcz, .... kiedyś się w końcu uda coś wygrać indywidualnie. Cierpliwość to cecha mistrzów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jedi

A co to Bartek nie wygrał nic indywidualnie do tej pory? W sobotę zabrakło prędkości. Umiejętności? Nie to nie to... Zważywszy na to, że ma ich więcej niż cała piątka razem wymieniona przez Ciebie poniżej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
global DJs

Obecnie Zmarzlik jest 5 zawodnikiem świata i najlepiej punktującym zawodnikiem ekstraligi. Jedynymi żużlowcami lepszymi od niego są: Hancock,Doyle,Woffinden i Holder. Ponadto jest IMŚJ,DMŚJ,zdobywca DPŚ,MIMP, Indywidualnym wicemistrzem Polski, zdobywcą MPPK, zwycięzcą GP challenge, Zwycięzcą GP w Gorzowie, DMP, drużynowym mistrzem Szwecji. I to wszystko w wieku jeszcze juniora. Obecnie przy kontuzji Hampela to najlepszy Polski żużlowiec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
NIE UTRZYMUJE RYDZYKA JAK TORUŃ

Na razie się sezon nie skończył i Zmarzlik równie dobrze może skończyć ze średnią 2,1 i poza ósemką w GP :)
PS
Jako junior jest łatwiej niż jako senior, o czym przekonasz się za rok gdy Zmarzlik będzie miał duże problemy a Wy, fanatycy zdziwienie jak to możliwe bo przecież to najlepszy żużlowiec haha :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stercel

Jeszcze sie sezon nie zakończył. Ale taki jak ty z nienawiści już widzisz ze będzie tyko gorzej. Podaj przyczyny dla których nie może być lepiej. Sorki normalni leszczynianie, ale jemu muszę napisać. Jeżeli tak rozumujesz to i gorzej może być u ciebie, i możesz oglądać mecze pierwszoligowe. Zmarzlik jeszcze ma szanse na poprawę wyników, ale twoja Unia już nie.

| Odpowiedz
blokuj

Unia jest 15 krotnym mistrzem Polski i jeden słaby sezon tego nie zmieni czy Ci się to podoba czy nie ;) Za to Wam następny tytuł przypada na 2045 rok.
PS
Daruj sobie te swoje pseudo mądre wywody, bo nikogo nie ruszają, a skoro tak Cie bolą moje posty to mnie zablokuj i po problemie, ale widzę, że to jest za trudne :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Stercel

widzisz judaszu jak cie zabolało. ale po kimś to potrafisz jechać. Nie rozumiem dlaczego tobie mam nie do..ac jezeli ty jedziesz bez powodu po mnie. Piszesz ze moje wywody ciebie nie ruszają, a jednak cie ruszyły.Jednak cie boli i ma boleć.

| Odpowiedz
blokuj

Jak na razie to ja się z Was śmieję a Wy próbujecie udawać, że Was to nie rusza, ale tak nie jest bo gdyby było to byście mnie blokowali albo chociaż ignorowali, jednak to jest za trudne ;)
PS
Przeczytaj sobie swój post jeszcze raz a jak będziesz potrzebował to i dziesięć razy, a potem zastanów się czy jest w nim chociaż jedno sensowne zdanie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GW speedway

Śmiech mnie ogarnia na takich jak Ty :) My walczymy o medale DMP, a Wy o utrzymanie w EL, więc kto z kogo może się śmiać? :) Serdecznie pozdrawiam :)))

| Odpowiedz
blokuj

Mamy od Was prawie 2 razy więcej tytułów, więc kto z kogo się może śmiać ? :D
Bez pozdrowień śmieciu :)
PS
Kiedy następny tytuł ? W 2045 ? BUAHAHAHHAHA
A teraz zobaczymy jak umiesz czytać ze zrozumieniem, BEZ ODBIORU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Stercel

ty sie z nas śmiejesz? ty pokazujesz swój pusty łeb i obłudę. Śmiejesz się z wyników Stali a nie widzisz wyników na swoim podwórku. Jedziesz po Bartku za występy w GP a nie zauważasz wyników swojego zawodnika, z szacunku dla niego nie wymienię jego nazwiska. potrzebny ci dobry specjalista, bo jeżeli będzie z taką głową jak twoja, to już cię nie uratuje agonalny arlekinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
GW speedway

A ja Ci życzę umiejętności patrzenia na speedway nie tylko przez pryzmat Falubazu. Naprawdę warto :))) Co do Bartka to powiem Ci, że on ma umiejętności nieprzeciętne. Obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w GP!!! Wszystko przed nim, to jeszcze dzieciak. Np, taki Doyle w jego wieku nie łapał się nawet do naszej II ligi. Zatem Bartek ma jeszcze dużo przed sobą, nie raz jeszcze stanie na pudło. Powoli, niech się chłopak uczy, a widać że ma do tego zapał. I o to chodzi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.