Wątek dotyczący artykułu

Zrezygnował z gry w reprezentacji Polski. Teraz czeka go poważna kara

Kamil Droszyński był rozgrywającym reprezentacji Polski kadetów, z którą w 2015 zdobył wszystko, co było do zdobycia. Jednak mistrz świata i mistrz Europy odmówił gry jako junior w ojczystych barwach. Zostanie za to ukarany.

przeczytaj cały artykuł


gogo

Ruszcie trochę głową, bo koleś z naszych podatków ma utrzymanie i rozwój sportowy, a wy go bronicie. Niech zapłaci za szkolenie i utrzymanie w SMS, z odpowiednią karą finansową, bo ktoś mógł tam trafić za niego i droga wolna Lekarze też kończą bardzo drogie studia z naszych podatków, a potem jadą leczyć na zachód. Trzeba w końcu to zmienić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Nie ma, ale tu mamy do czynienia z trochę inną sytuacją, którą można porównać jedynie do stypendiów studenckich fundowanych dla najzdolniejszych studentów przez prywatne firmy, które rezerwują sobie w ten sposób przyszłe kadry. Jak takie stypendium przyjmujesz, to musisz liczyć się z tym, że po skończeniu studiów jesteś zobligowany do pracy dla fundatora. Możesz oczywiście odmówić, ale to w najlepszym wypadku wiąże się z koniecznością zwrotu wszystkich środków wraz z odsetkami. Mój przyjaciel był w takiej sytuacji, na szczęście nowy pracodawca zdecydował się te koszty pokryć, a były niemałe. W przypadku Kamila byłyby kolosalne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.