Wątek dotyczący artykułu

Niecodzienny pomysł kibiców Legii Warszawa. Zbierają konserwy, pasztety

Zaiskrzyło pomiędzy fanami Ruchu Chorzów i Legii Warszawa. Fani "Niebieskich" okradli pociąg swoich rywali, ale takiej riposty z ich strony się nie spodziewali.

przeczytaj cały artykuł

Losiek

I to jest kultura. Nie śmieją się z fanów Ruchu Chorzów, lecz starają się im pomóc w tej trudnej sytuacji jaką jest ubóstwo. A Choć powinni być wściekli z powodu kradzieży to jednak starają się zrozumieć, że nie każdy w takim Chorzowie może się sam utrzymać. Bezrobocie, alkohol oraz inne używki, jak i przestępczość - to z pewnością duże problemy w tym rejonie. Dobrze że kibice mojego klubu zachowali się szlachetnie wobec Niebieskich i wspomogli jego kibiców w tak trudnych dla nich czasach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Waldi73

Jak będą jechać na pogoń szczecin to jeszcze caritas zaangażują. No i może pomogą wam ten pseudo stadion zbużyć bo to wstyd takie coś w ekstraklasie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Waldi73

Swoją drogą to macie cierpliwość,że dajecie się tak rolować temu swojemu prezydentowi przez 10 lat. A stadionu jak nie było tak nie będzie. Może i nawet przydali by się wam Talibowie o których wspomniałeś to by stadion wreszcie powstał. :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Imisirah

Nie dajemy się rolować, tylko tyle lat wbijamy gamoniowi, że ma głupie pomysły i chyba wreszcie doszło ;-). Cierpliwość to cnota, choć przyznam, że obiecałem żonie, że zabiorę ją z synami ( gdy biegali jako maluchy za piłką ) na nowy stadion. Starszy właśnie skończył 18-kę ;-)))). Czyż to nie cierpliwość wręcz anielska ;))). Ja sam jestem minimalistą, mogą grać na starym byleby dobrze grali :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Waldi73

E chyba do niego to nie doszło tylko tak udaje,że coś zrozumiał. A może wybory się zbliżają. Strasznie naiwni tam jesteście nie obrażając. Na moje oko to wydaje mi się że coś kombinował jak opchnąć niezłą kase znajomym biznesmenom. Długo się upierał przy droższej i gorszej przebudowie niż przy tańszym i nowym stadionie. a z kasą w Polsce niedługo moze być krucho,więc i w mieście szczecin też mogą być inne potrzeby. Teraz troche uszczypliwie...może będzie potrzeba na te słynne kanapki,a na stadion zabraknie ;-)

| Odpowiedz
blokuj
Imisirah

Jeść człowiek musi a oglądać można i na starym ... tak więc most pomocowy Warszawa - Chorzów musi pozostać priorytetem :D.

Co do naiwności ... czas pokaże, aż tak ufać politykom to nie ufam ale skoro wiara czyni cuda no to jak nie wierzyć ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Waldi73

Ja nie jestem z Chorzowa tylko mieszkam w mieście Łodzi. Miasto się buduje i rozwija na nowo. A w tej całej stolicy to słychać było ostatnio dużo tylko o czyścicielach kamienic i wyrzucaniu ludzi na bruk. Także ,,tabela wszech czasów" który blokuje bo się boi dyskusji-może te kanapki zostawcie dla swoich ziomków wyrzucanych z domu. :-)

| Odpowiedz
blokuj
Imisirah

No to ja chyba wolę mój stary stadion niż to co mają teraz łódzkie kluby ... bez jakiejkolwiek złośliwości, bo Widzew zawsze lubiłem.

| Odpowiedz
blokuj
Waldi73

Jest w sam raz. Za 130 mln. Zobacz ile zapłacili we wrocławiu.poznaniu,gdańsku,krakowie. głównie z kasy państwowej I w 3/4 te stadiony są i będą puste.Teraz te pustki będą utrzymywać. Łodzi nikt do stadionu nie dołożył . O łks-e nic nie piszę bo to nie jest łódzki klub :-) Najfajniejszy ma Jagiellonia.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.