Wątek dotyczący artykułu

Gwardia Opole notorycznie oszukiwała swoich zawodników

Długi, obietnice bez pokrycia, drastyczne cięcia zarobków, wyrzucanie z mieszkań - takie "przygody" spotykały graczy Gwardii Opole w ostatnich sezonach. To nie przeszkodziło, by klub otrzymał licencję na grę w lidze zawodowej.

przeczytaj cały artykuł


Funky Koval

Czytam i czytam. I dalej czytam. Okulary przecieram. I czytam. I zebrał się spory materiał Panie Wiktorze Gumiński na całkiem ciekawe śledztwo dziennikarskie. Jeśli to co piszą ludzie jest choć w części prawdą, to chyba prokurator będzie miał co robić...oj nieładnie tak. Jak w prywatnym folwarku. Nieładnie panowie z Opola z ludzmi postąpili i postępują. tupet i buta. Oj, oj jak nieładnie się to czyta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
olbrot

Zgadzam się. Panie redaktorze, wiem, że to trudne zadanie, ale jeżeli ma pan siłę i odwagę ciągnąć ten temat (a zrozumiem, że w polskich warunkach, może się Pan zwyczajnie obawiać konsekwencji włażenia w taką stajnię Augiasza) to może się Pan bardzo przysłużyć miastu pisząc kolejne artykuły. Odwalił Pan, patrząc po komentarzach, kawał dobrej roboty. Gratuluję i proszę o więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WszystkoGra

Pytanie o którym artykule pana Gumińskiego mówimy ;) Tym w którym wciela się w rolę "dziennikarza śledczego" czy tym dwa dni póżniej gdzie przedstawia stan faktyczny dzisiaj?? Stan faktyczny szczególnie nikogo nie interesuje co widać po liczbie komentarzy. Raczej nie przełoży się to na liczbę kliknięć artykułu czyli jak się orientuję również na kasę dla p.Gumińskiego ( bo zdaje się tak jest rozliczany). Aby dodać dodatkowego smaczku tej dyskusji zapraszam do zapoznania się z komentarzem na klubowej stronie Górnika Zabrze http://handballzabrze....dii-opole/ . Tu pojawiają się dodatkowo wątki alkowy zawodników, a widzę że ten poziom dziennikarstwa odpowiada Sportowym Faktom . Miłej lektury i dużo kliknięć życzę.. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.