Wątek dotyczący artykułu

US Open: Ana Konjuh na drodze Agnieszki Radwańskiej do złamania nowojorskiej klątwy

Ósmego dnia US Open Agnieszka Radwańska walczyć będzie o pierwszy w karierze ćwierćfinał w Nowym Jorku. Na Arthur Ashe Stadium Polka zagra z Chorwatką Aną Konjuh.

przeczytaj cały artykuł

juuliaa

Jeszcze nie wiadomo, na która budzik nastawić :p Wczoraj mecz Petry z Angie zakończył sie ok 3:30 nad ranem... Czyli ostatnie spotkanie na Arthur Ashe rozpoczęło się ok 4.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tak, dokładnie po 4.20 zaczęli dziś Novak z Edmundem... Tylko czy może ktoś wyjaśnić czemu po wczorajszym maratonie Nadala z Pujem trzeba było niemal godzinę czekać aż wyjdą Panie?? Czyżby przerwa na potrzeby telewizyjne? Ja akurat patrzyłem nie w naszej tv, a na brytyjskim ES, i tam po meczu Nadala omawiali dość długo w studio, a w zagranicznych chyba był Mats?? Co ciekawe znaleźli jeszcze czas by pokazać powtórkę drugiego seta meczu Konty! Mniejsza... opóźnił się znacznie pierwszy mecz sesji wieczornej, a Novak mimo łatwego, szybkiego meczu w konsekwencji skończył po 6 rano naszego czasu... Tak więc myślę że dla tych którzy mają zamiar dźwignąć się jutro z wyra na Agę/Konjuh, a szanują cenny sen, 4.00 to najwcześniejsza godzina na którą można dziś budzik nastawiać ;p Nie jest powiedziane że np. siostry W. będą miały dziś spacerki... Oczywiście mogę się mylić ;p
Oby bez morderczych maratonów dziś i jutro (no może poza Delpo-Thiem) na AAS ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hałs2

masz osobne bilety na dwie sesje, sesja nocna zaczyna się o 1 w nocy, więc skoro ostatni mecz sesji dziennej (Nadala z Pujem) skończył się koło 1 to musieli czekać aż kibice z sesji dziennej wyjdą i dopiero tamci wejdą a to troche trwa :/
dzisiaj ostatni mecz w sesji dziennej gra Serena więc opóźnień nie powinno być żadnych ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.