Wątek dotyczący artykułu

Rosa Radom ma nowego środkowego. Grał w NBA

Przedstawiciele Rosy Radom znaleźli następcę Kadeema Battsa. Nowym środkowym zespołu Wojciecha Kamińskiego został Darnell Jackson, który w przeszłości występował w lidze NBA. Ostatnio grał z Quintonem Hosleym w lidze tureckiej.

przeczytaj cały artykuł

Stelmet666

Że co Vaungh ,Batts Hrycan sądzisz że są słabsi od srodkowych rosy hahaha dobry żart . Do tego 203 jako środkowy nie za bardzo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rotawirus

1. Rosa już wcześniej chciała Jacskona, ale był za drogi, więc padło na Battsa. Batts też mierzy 6'9'' i już nie jest za niski? 2. Batts był tylko zmiennikiem a Jackson w s5 wyciągał w lidze tureckiej 16,2 pkt i 6,7 zbiórki. 3. Batts nie jest jeszcze waszym zawodnikiem, podobnie jak Hajric Rosy, więc poczekajmy z finalnymi ocenami, ja liczę na kogoś innego w Radomiu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Jackson nie ma 6'9 nawet w butach chyba że się trafi jakiś wyjątkowy model :). Liczysz nadal na podpis Szewczyka, czy myślisz o kimś innym ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
rotawirus

podobno w Stanach wszyscy mierzą się w butach, 6'9'' to miara tak pojemna, że po przeliczeniu na centymetry daje różne rezultaty :) myślę, że Batts i Jackson wzrostowo są porównywalni. Szewczyk byłby dobrą opcją, ale jak twierdzi Kamyk obecnie nie ma tematu, bardziej interesuje go zagranica. Zostawienie teraz Hajricia jest bezsensowne, bardziej przydałaby się 4/5 a'la Zajcew, bo nie ma wysokiego zawodnika z rzutem za 3, który pomoże pod koszem. Na pewno takim zawodnikiem nie jest Hajric:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
sokar

W Stanach jeśli zawodnik ma 6'8.5 w butach to jest podawane 6'9. Jackson ma bez butów jak mi napisał kolega 6'6.75 - 6'7, a Batts 6'7.75 - 6'8. Batts ma też większa rozpiętość, oczywiście czepiamy się tutaj szczegółów :). Przyda się wam 4 która potrafi rozciągnąć grę i pomóc na zbiórce, ale takich zawodników na rynku już jak na lekarstwo. Oczywiście w naszej TBL musiałby wchodzić z ławki. Osobiście wątpię by się jednak kamyk pokusił na taki manewr, ale jeśli tak się stanie to będę mile zaskoczony.

| Odpowiedz
blokuj
rotawirus

ja też będę mile zaskoczony, wszystko zależy od kasy i z tego względu powrócił temat Hajricia, któremu Rosa może stawiać warunki. Według mnie taki zawodnik jest niepotrzebny, zgadzam się, że bardziej przyda się konkretna 4.

| Odpowiedz
blokuj
sokar

W takiej sytuacji problemem jest że na środku zawsze będzie zagraniczny i taki zawodnik na min może liczyć tylko wtedy kiedy na parkiecie nie będzie Brazelton'a lub Bell'a. Może jakiś powiedzmy tani chłopak po uczelni się trafi który pogodzi się z tym ze będzie opcja z ławki.

| Odpowiedz
blokuj
rotawirus

też prawda, ale w poprzednim sezonie, podczas kontuzji Hajricia Kamyk taki wariant przerabiał i trzymał się limitów:) Też myślę, że kasy starczyłoby raczej na jakiegoś rookie

| Odpowiedz
blokuj
rotawirus

panie obeznany, proszę sprawdzić np. w wikipedii, gdzie Jackson ma 206, 6'9'' to tak naprawdę przedział i konkretną odpowiedź ile który ma poznalibyśmy po komisyjnym zmierzeniu. Jednak wzrost wzrostem, a statystyki obu są nieporównywalne, co doskonale obeznany kolega z pewnością wie najlepiej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
luksin

Ty tez zaszalales;).... Na ta chwile zestaw witka,bonarek, jackson, adams jest ok ale tylko ok... Zestawienia podkoszowe ,anwilu,stelmetu,turowa nie wygladaja slabiej...a w mojej opinni I stelmet I anwil maja silniejsze zestawy podkoszowe....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.