Wątek dotyczący artykułu

US Open: Andżelika Kerber nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł Petrze Kvitovej, Niemka w ćwierćfinale

Niemka Andżelika Kerber pokonała 6:3, 7:5 Czeszkę Petrę Kvitovą i awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego US Open rozgrywanego na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku.

przeczytaj cały artykuł

leofa

Kerber pokazała się z bardzo dobrej strony. Z Vinci będzie trudniej.
Kvitova w drugim pokazała swój potencjał, ale też i ograniczenia. Z takim poruszaniem się po korcie i ustawianiem do odgrywanych piłek trudno w dzisiejszym tenisie o sukcesy. Sam argument w ręce to za mało. Szkoda że nie doprowadziła do tibreka. Po festiwalu błędów w pierwszym secie, gdzie nie było zupełnie gry, kibice zasłużyli na coś więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Po pierwszym secie byłem tak zmęczony tym widowiskiem... schemaciki solidnej Kerber + huśtawka, głównie błędy Kvitovej + ta pogoda za oknem, że urwało mi film i w konsekwencji przegapiłem Novaka... :( Następnym razem poważnie rozważę nocne oglądanie meczu z udziałem wyżej wymienionych... I co teraz...? "polski półfinał"? Uwaga, kerberowy alert!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.