Wątek dotyczący artykułu

Stelmet BC: Trzy sparingi w pięć dni

Stelmet BC Zielona Góra w poniedziałek rozegra pierwszy sparing przed nadchodzącym sezonem. Rywalem mistrzów Polski będzie Alba Berlin.

przeczytaj cały artykuł

johnny220

Moje, moje. Oglądałem cały ten sparing.
Florence ma dobry rzut, ale na mój gust coś jest nie tak przy przekładaniu piłki tyłem, jakby ją non stop gubił, no i nie jest aż tak fizyczny jak Bost.
Kelati miał ewidentnie jakiś problem. Nie nadążał w obronie, grał na stojąco, a wszystkie 3 rzuty były ustawione i wręcz wymuszone przez Gronka.
Ze złych informacji to Moore, który ma tragiczny rzut z dystansu/półdystansu i ogólnie wygląda na razie jak dziecko we mgle.(myślałem, że pogłoski o jego dużo słabszej lewej ręce są przesadzone, ale niestety...)
Z tych dobrych to ciekawa postawa Vaughna. Pudłował trochę dzisiaj, ale z takimi dograniami jakie dzisiaj dostawał to i tak cud, że miał szansę trafić cokolwiek. (zdarzało się, że dostawał podanie do gry w izolacji na 3 sec przed końcem czasu, albo na półdystans między 3 obrońców)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.