Wątek dotyczący artykułu

US Open: Novak Djoković w półfinale po rozegraniu tylko dziewięciu pełnych setów

Zaledwie dziewięć pełnych setów rozegrał Novak Djoković w tegorocznym US Open. We wtorek spotkania z Serbem nie dokończył Jo-Wilfried Tsonga, który z powodu kontuzji kolana zszedł z kortu przy stanie 3:6, 2:6.

przeczytaj cały artykuł

szakaluch

Nie ma za co....polecam się na przyszłość...muszę się Pani pochwalić, że jestem ekspert....od wszystkiego....czyli od niczego ;)
9 gemów...hmmm, w pierwszym secie tyle było, ale w dwóch 17 ;)
To życzę Ci Pani Vivendi, porządnego snu i duuużo wypoczynku...
`Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

"W tym cztery z Jurkiem"...
Niezwykła seria... ciekawe, czy w półfinale rywal Novaka - Monfils będzie w dyspozycji pozwalającej rozegrać cały mecz... bo jak tak dalej pójdzie, to JJ może przejść do historii USO jako ten, który jedyny wygrał seta z triumfatorem turnieju '2016 ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Czekałam do wpół do drugiej i nadawali cały czas powtórkę meczu Gaela :( Na drugim była Vinci :(
O której szedł Novak ????
To się nazywa autostrada Dżokera ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
RF

Na chwilę obecną Andrzej wydaje się być lekkim faworytem ich ewentualnego finału, więc nie obawiałem się zbytnio o przejście JJ do ''historii'' :) Dla mnie i tak finał turnieju rozegra się już dzisiaj w nocy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
margota

JJ przeszedł do historii bo urwał secika Dżokerowi :))
Też uważam, że Anduś wygra finał szlema :))
Czas na zmiany !
Miłego :))

| Odpowiedz
blokuj
Marlowe

"komentacz" przystający do wiedzy. Nikt nie napisałby 9 gemów pamiętając mecz z Janowiczem.Może lepiej już pisz o tych strojach i paprotkach okalających turniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Boson

Bravissimo Panie Marlowe za wykazanie jej ignorancji.. Masakra i beka-:DDDD. Nie zdziwię się jak poprawi te 9 gemów na 9 piłek-:)Pan Bóg poplątał jej rozum ze złości do Novak-:))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
CareBears

Nie popełnia błędów, kto nic nie robi. A Vivendi robi wiele. Tyle, że błąd na forum popełnia raz na kwartał. Zawsze zaskakuje mnie jak dobrze jest rozeznana w kontekście kariery Łukasza Kubota, chyba tylko Alk mógłby jej w tej kwestii dorównać. Więc proszę z łaski swojej się od niej odczepić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Boson

Jej "błąd" wynika ze złości do Novaka, co wyraża lajkami złośliwymi wpisami na temt Nole.. A ona poza lajkowaniem zlośników Novaka wnosi te "9 gemów" i nic po za tym mądrego, bo na tenisie się nie zna .I proszę rady udzielać jej, bo zrobiła z siebie pośmiewisko i beke na forum -:DDDDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
CareBears

Może cię trochę boli, że Vivendi mogła uważać, że Novak w pięciu meczach oddał tylko dziewięć gemów i bardziej w niego wierzy od jego fanów? ;) Ciekawe które wpisy tak zawzięcie lajkowała?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Boson

Nie odwracaj kota ogonem. Zrobiła z siebie beke, bo wogóle nie zna się na tenisie. Nawet jak ją przyłapał szakaluch na głupocie, nic nie zrozumiała. Bo napisała mu o tym, że chodzi o cały turniej!!!??? Przecierz gdyby kumała normalnie i niby się pomyliła i myślała o meczu Nole z Tsongą to tam były 2 pełne sety i gemów 17!!!!Po prostu beka nad bekami-:DDDDDDDDDA ty się ośmieszasz jak ona broniąc ją i lajkująć. Pewnie też jesteś z kółka federerowskiego-))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
CareBears

Grunt to ośmieszać się w doborowym towarzystwie. A na forum miałem kiedyś nick "Kocham Nolego", a ty co zrobiłeś dla Maestra?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
LoveDelpo

Nie psuj sobie nerwów, to jest jeden gość z kilkoma kontami, blokuj i tyle. Dobrze radzę, tak mi się wydaję. A 'przywalić' się do Viv i Margotki, toż to zasługuję na potępienie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
szakaluch

Nie pajacuj...na niczym Pani Vivendi nie przyłapałem, to była drobna pomyłka, a na tenisie się lepiej zna od nas razem wziętych i pomnożonych przez innych marlowych !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
margota

No proszę, proszę Marlowe w kolejnej odsłonie :((
Jednak nie czytasz ze zrozumieniem, co świadczy o Tobie brak podstawowej kultury i taktu !
Beka na całego !!!!

| Odpowiedz
blokuj
Marlowe

Tak, jej "komentacze" są inteligentne,, tyle, że inaczej.Taki poziom federerowskiego dziennikarstwa.. Tutaj mamy beke kolejną:
margota Wczoraj 18:40 00
JJ przeszedł do historii bo urwał secika Dżokerowi :))
Też uważam, że Anduś wygra finał szlema :))
Czas na zmiany !
Miłego :))
RF
Na chwilę obecną Andrzej wydaje się być lekkim faworytem ich ewentualnego finału, więc nie obawiałem się zbytnio o przejście JJ do ''historii'' :) Dla mnie i tak finał turnieju rozegra się ju...
Odpowiedz Zgłoś

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.